Smart Update Manager

ابزارSmart Update Manager یا (SUM) چیست؟

ابزارSmart Update Manager یا (SUM) چیست؟

آیا وقت و هزینه زیادی را صرف بروزرسانی سرور می کنید؟ Smart Update Manager (SUM) و Service Pack for ProLiant (SPP) با هم ترکیب شده اند تا فناوری بروزرسانی هوشمند Hewlett Packard Enterprise  ( HPE )را برای حل مشکل به روزرسانی های وقت گیر ، گران و بدون خطا ایجاد کنند.

SUM ابزاری نوآورانه برای نگه داشتن سیستم عامل ، درایورها و نرم افزارهای سیستم HPE ProLiant ، HPE Synergy ، HPE BladeSystem و HPE Moonshot و گزینه های مرتبط با آن به روز و ایمن است.

Smart Update Manager سخت افزارهای نصب شده و نسخه های فعلی سیستم عامل ، درایورها و نرم افزار سیستم را شناسایی می کند ، یک توصیه به روزرسانی را ارائه می دهد و به روز رسانی ها را به روشی کارآمد برای کاهش تأثیرگذاری بر روی عملیات ها اعمال می کند.

SUM رابط های مختلفی را برای اعمال به روزرسانی ها فراهم می کند ، بنابراین می توانید رابط کاربری را انتخاب کنید که پاسخگوی نیاز شما باشد. سرورها را در حالت آفلاین یا آنلاین ، محلی یا از راه دور از طریق مرورگر وب یا به صورت تعاملی یا خودکار  می توانید به روز کنید.

Smart Update Manager
Smart Update Manager

ویژگی های :

  • Smart Update Manager همچنین با HPE iLO همگام شده است تا بروزرسانی امنی را در مدیریت شبکه ارائه دهد.
  • در مورد فریمور ، نرم افزارها و درایورها اطمینان حاصل می شود که به طور کامل و کارامد به روز گردیده اند .
  • این امکان وجود دارد که شما به تنظیمات مورد نظر قبلی باز گردید.
  • به روزرسانی های سیستم عامل فقط از طریق HPE iLO قابل دسترسی و دارای اعتبار دیجیتالی هستند.

منبع : HPE

نوشته های مرتبط

تکنولوژی NVMe چیست؟

۲۷

مرداد
گوناگون

تکنولوژی NVMe چیست؟

تکنولوژی NVMe (Non-Volatile Memory Express) در واقع یک رابط کاربری برای مدیریت دستگاه‌های ذخیره سازی است که برای اتصال دستگاه‌های SSD از آن در اینترپرایز و کامپیوترهای خانگی استفاده می‌شود. این رابط از باس PCIe برای اتصال بهره می‌برد. […]

ارتباطات شبکه های پخشی و ارتباطات همتا به همتا

۲۲

تیر
شبکه ، ارتباطات و انتقال اطلاعات

ارتباطات شبکه های پخشی و ارتباطات همتا به همتا

(ارتباطات شبکه های پخشی و ارتباطات همتا به همتا)

در این مقاله سعی می کنیم که توجه خود را از مسایل متفرقه به موضوع اصلی(یعنی همان شبکه های کامپیوتری) معطوف کنیم.هیچ طبقه بندی پذیرفته شده ای که در بر گیرنده تمام انواع شبکه های کامپیوتری باشد وجود ندارد.امروزه دو تکنولوژی انتقال بیش از همه گسترش یافته و فراگیر هستند : […]