گوناگون

طراحی گوشی هوشمند جدید گوگل با اسم رمزی Taimen

امسال در سال 2017 ، شرکت گوگل قصد دارد علاوه بر دو گوشی هوشمند خود با نام های گوگل پیکسل و گوگل پیکسل ایکس ال ، 

از گوشی هوشمند سومی رونمایی کند که از لحاظ ابعادی و نمایشگر بزرگتر از دو مدی ذکر شده می باشد.

گوگل در اکتبر سال 2016 به صورت رسمی دو گوشی هوشمند گوگل پیکسل و گوگل پیکسل ایکس ال را رونمایی کرد. علیرغم اینکه گوگل در تولید این محصولات از شرکت تایوانی اچ‌تی‌سی کمک گرفته، مدعی است که این دو گوشی محصولات اختصاصی خودش هستند و توسط خود گوگل تولید شده‌اند. گوگل همچنین به طور مستقیم این دو اسمارت‌فون را مورد پشتیبانی پس از فروش قرار می‌دهد و امکانات خاصی را هم در اختیار کاربران آن‌ها قرار داده است.

حال که وارد سال 2017 شدیم، شایعات زیادی در مورد احتمال معرفی نسخه‌های جایگزین منتشر شده است. احتمال معرفی پیکسل‌های جدید گوگل تقریبا قطعی است. طبق گزارش‌های پیشین گفته شده که دو نسخه جدید پیکسل‌های این شرکت به ترتیب با اسم رمز “Walleye” و “Muskie” شناخته می‌شود. این دو لقب به ترتیب برای گوگل پیکسل 2017 و گوگل پیکسل ایکس ال 2017 خواهند. حال و بر اساس تازه‌ترین گزارش‌های به دست آمده، به نظر می‌رسد که علاوه بر این دو محصول، گوگل قصد دارد از یک اسمارت‌فون سوم هم رونمایی کند!

1 516 طراحی گوشی هوشمند جدید گوگل با اسم رمزی Taimen

به گزارش اندرویدهدلایتز، گوشی سومی که گوگلی روی طراحی آن کار می‌کند با اسم رمز “Taimen” شناخته می‌شود. این گوشی هوشمند با پیکسل‌های گوگل تفاوت دارد و اشاره شده که محصولی متفاوت نسبت به پیکسل‌های گوگل است.همچنین گفته شده که این گوشی در مقایسه به دو گوشی نام برده شده از صفحه نمایش و ابعاد بزرگ‌تری بهره می‌برد، اما با این حال زیرشاخه‌ای از اسمارت‌فون‌ها محسوب می‌شود. پس تصور اینکه اسم رمز “Taimen” شاید مربوط به یک لپ‌تاپ یا کروم‌بوک باشد کاملا رد می‌شود!
بنابراین ما پیش‌بینی می‌کنیم که گوگل در سال جاری علاوه بر دو نسخه جدید گوگل پیکسل و گوگل پیکسل ایکس ال از یک فبلت جدید هم پرده‌برداری کند که با اسم رمز “Taimen” شناخته می‌شود. شاید این فبلت به صفحه نمایشی 6 اینچی مجهز شود و سری محصولات جدیدی را در تولیدات گوگل ایجاد نماید. نظر شما در رابطه با این موضوع چیست؟

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *