کیس سوپرمیکرو

مروری گذرا بر کیس سوپرمیکرو CSE-111TQ-563CB

مروری گذرا بر کیس سوپرمیکرو CSE-111TQ-563CB

قیمت های رقابتی ، کارایی ، مادربردهایی با کیفیت بالا که از آخرین مدل پردازنده ها پشتیبانی می کنند و از فرم فاکتورهای استاندارد تبعیت می کنند به سوپرمیکرو کمک کرده اند که در رنج وسیعی از برنامه ها هم بتواند پیشتاز باشد. به گفته متخصصان ، تا ۷ سال بعد از تولید مادربردها ، نیازی به تعویض مادربرد های X11 به خاطر تغییر سوکت ها نخواهد بود. با درآمدی بیش از دو میلیارد دلار و پیشترفت پنج برابری ظرف مدت شش سال ، سوپرمیکرو مقام اول را در سریعترین پیشترفت در میان شرکت های IT در جهان کسب کرد. سوپرمیکرو یک پیشرو جهانی در کارایی بالا ، راندمان بالا در تکنولوژی و نوآوری می باشد.

سوپرمایکرو همچنین راه حل های سبز محاسباتی را برای دیتاسنترها،محاسبات ابری ، سطح اینترپرایز ، داده های حجیم، محاسبات با کارایی بالا یا HPC و فروشگاه ها را فراهم کرده و گسترش می دهد. طیف راه حل های سوپرمایکرو از سرورها ، ذخیره سازی،  BLADE و ایستگاه های کاری گرفته تا رک ها ، وسایل شبکه ، نرم افزارهای مدیریتی سرور و پشتیبانی و سرویس می باشد.

این شرکت همیشه بهترین راه حل ها را برای نیاز دقیق مشتریان در نظر گرفته و آن ها را در این راستا از هر حیثی بی نیاز می گرداند. سوپر مایکرو می کوشد با در نظر گرفتن نیاز مشتری ، مطمئن ترین و انعطاف پذیرترین محصول را ارائه و در جهت کاهش هزینه ها از قبیل مدیریت گرما و برق مصرفی آن ها را یاری دهد.

 

کیس سوپرمیکرو
کیس سوپرمیکرو

در زیر برخی از مزایای محصولات سوپرمایکرو عنوان شده است :

  • رنج گسترده در تولید محصولات از قبیل سرور و ذخیره سازی
  • بهترین انتخاب در زمینه سرورهای پیشترفته و ذخیره ساز
  • سرورهای پیشترفته، ذخیره سازی و شبکه برای اهدافی چون شبیه سازها ، ابر و اطلاعات حجیم
  • طراحی مقیاس رک سوپرمایکرو یا RSD
  • بهترین قیمت به نسبت کارایی
  • کارایی و کیفیت بالا
  • چگالی بالا
  • بیشترین بهینه سازی در طراحی
  • آخرین تکنولوژی ها از جمله : NVMe and Dual-Port NVMe, All-Flash Solutions, Supermicro RSD, Redfish, SIOM, M.2, New Form Factor Flash, CPU/GPU/Xeon Phi, KNL, OPA, EDR, 100/40/25/10G Ethernet

کیس سوپرمیکرو مدل CSE-111TQ-563CB از سری کیس های سرور رکمونت سوپرمیکرو می باشد که به اندازه ی یک یونیت بوده و مادر بردهایی به فرم ATX و E-ATX و Micro-ATX را می تواند در خود جای دهد.این مادربردها از یک یا دو پردازنده Intel یا AMD پشتیبانی می کنند.

این کیس دارای یک درگاه توسعه تمام-ارتفاع می باشد. ۴ بی که می تواند در آن ۴ عدد هاردیسک SAS/SATA به صورت hot-swap و SSF در آن قرار گیرند درون آن تعبیه شده است. به کمک ۳ عدد فن ۴ سانتی متری و دو فن انتخابی برای خنک کردن کارت های پی سی آی ، شما می توانید دمای داخل کیس را بین ۵ تا ۳۵ درجه ی سانتیگراد ثابت نگه دارید .

در نمای جلو شاهد یک دکمه پاور و یک دکمه ریست هستیم و همچنین چراغ های برق سیستم ، فعالیت هارددیسک و فعالیت شبکه به چشم می خورد . در این کیس، انرژی برق سیستم از یک پاور ۵۶۰ واتی سری ۸۰ Plus Gold با راندمان ۹۲ درصد تآمین می گردد. از موارد انتخابی می توان به یک slim DVD-ROM اشاره کرد.

نوشته های مرتبط

تکنولوژی NVMe چیست؟

۲۷

مرداد
گوناگون

تکنولوژی NVMe چیست؟

تکنولوژی NVMe (Non-Volatile Memory Express) در واقع یک رابط کاربری برای مدیریت دستگاه‌های ذخیره سازی است که برای اتصال دستگاه‌های SSD از آن در اینترپرایز و کامپیوترهای خانگی استفاده می‌شود. این رابط از باس PCIe برای اتصال بهره می‌برد. […]

ارتباطات شبکه های پخشی و ارتباطات همتا به همتا

۲۲

تیر
شبکه ، ارتباطات و انتقال اطلاعات

ارتباطات شبکه های پخشی و ارتباطات همتا به همتا

(ارتباطات شبکه های پخشی و ارتباطات همتا به همتا)

در این مقاله سعی می کنیم که توجه خود را از مسایل متفرقه به موضوع اصلی(یعنی همان شبکه های کامپیوتری) معطوف کنیم.هیچ طبقه بندی پذیرفته شده ای که در بر گیرنده تمام انواع شبکه های کامپیوتری باشد وجود ندارد.امروزه دو تکنولوژی انتقال بیش از همه گسترش یافته و فراگیر هستند : […]