سرور و Mainframe

مروری گذرا بر کیس سوپرمیکرو CSE-111TQ-563CB

کیس سوپرمیکرو

مروری گذرا بر کیس سوپرمیکرو CSE-111TQ-563CB

قیمت های رقابتی ، کارایی ، مادربردهایی با کیفیت بالا که از آخرین مدل پردازنده ها پشتیبانی می کنند و از فرم فاکتورهای استاندارد تبعیت می کنند به سوپرمیکرو کمک کرده اند که در رنج وسیعی از برنامه ها هم بتواند پیشتاز باشد. به گفته متخصصان ، تا ۷ سال بعد از تولید مادربردها ، نیازی به تعویض مادربرد های X11 به خاطر تغییر سوکت ها نخواهد بود. با درآمدی بیش از دو میلیارد دلار و پیشترفت پنج برابری ظرف مدت شش سال ، سوپرمیکرو مقام اول را در سریعترین پیشترفت در میان شرکت های IT در جهان کسب کرد. سوپرمیکرو یک پیشرو جهانی در کارایی بالا ، راندمان بالا در تکنولوژی و نوآوری می باشد.

سوپرمایکرو همچنین راه حل های سبز محاسباتی را برای دیتاسنترها،محاسبات ابری ، سطح اینترپرایز ، داده های حجیم، محاسبات با کارایی بالا یا HPC و فروشگاه ها را فراهم کرده و گسترش می دهد. طیف راه حل های سوپرمایکرو از سرورها ، ذخیره سازی،  BLADE و ایستگاه های کاری گرفته تا رک ها ، وسایل شبکه ، نرم افزارهای مدیریتی سرور و پشتیبانی و سرویس می باشد.

این شرکت همیشه بهترین راه حل ها را برای نیاز دقیق مشتریان در نظر گرفته و آن ها را در این راستا از هر حیثی بی نیاز می گرداند. سوپر مایکرو می کوشد با در نظر گرفتن نیاز مشتری ، مطمئن ترین و انعطاف پذیرترین محصول را ارائه و در جهت کاهش هزینه ها از قبیل مدیریت گرما و برق مصرفی آن ها را یاری دهد.

 

کیس سوپرمیکرو

کیس سوپرمیکرو

در زیر برخی از مزایای محصولات سوپرمایکرو عنوان شده است :

  • رنج گسترده در تولید محصولات از قبیل سرور و ذخیره سازی
  • بهترین انتخاب در زمینه سرورهای پیشترفته و ذخیره ساز
  • سرورهای پیشترفته، ذخیره سازی و شبکه برای اهدافی چون شبیه سازها ، ابر و اطلاعات حجیم
  • طراحی مقیاس رک سوپرمایکرو یا RSD
  • بهترین قیمت به نسبت کارایی
  • کارایی و کیفیت بالا
  • چگالی بالا
  • بیشترین بهینه سازی در طراحی
  • آخرین تکنولوژی ها از جمله : NVMe and Dual-Port NVMe, All-Flash Solutions, Supermicro RSD, Redfish, SIOM, M.2, New Form Factor Flash, CPU/GPU/Xeon Phi, KNL, OPA, EDR, 100/40/25/10G Ethernet

کیس سوپرمیکرو مدل CSE-111TQ-563CB از سری کیس های سرور رکمونت سوپرمیکرو می باشد که به اندازه ی یک یونیت بوده و مادر بردهایی به فرم ATX و E-ATX و Micro-ATX را می تواند در خود جای دهد.این مادربردها از یک یا دو پردازنده Intel یا AMD پشتیبانی می کنند.

این کیس دارای یک درگاه توسعه تمام-ارتفاع می باشد. 4 بی که می تواند در آن 4 عدد هاردیسک SAS/SATA به صورت hot-swap و SSF در آن قرار گیرند درون آن تعبیه شده است. به کمک 3 عدد فن 4 سانتی متری و دو فن انتخابی برای خنک کردن کارت های پی سی آی ، شما می توانید دمای داخل کیس را بین ۵ تا ۳۵ درجه ی سانتیگراد ثابت نگه دارید .

در نمای جلو شاهد یک دکمه پاور و یک دکمه ریست هستیم و همچنین چراغ های برق سیستم ، فعالیت هارددیسک و فعالیت شبکه به چشم می خورد . در این کیس، انرژی برق سیستم از یک پاور 560 واتی سری 80 Plus Gold با راندمان 92 درصد تآمین می گردد. از موارد انتخابی می توان به یک slim DVD-ROM اشاره کرد.