ایستگاه کاری اچ پی HP Z440 Workstation

HP Z440

HP Z440 Workstation

ورک استیشن اچ پی  Z440

با ایستگاه کاری جدید اچ پی کسب و کار خود را به سطح بالاتری از عملکرد ببرید . ورک استیشنی قابل ارتقا و توسعه در یک پکیج کامل . ترکیبی مناسب از HP Z DNA در قالب یک ایستگاه کاری با پشتیبانی از پردازنده های 8 هسته ای از نسل جدید سری زئون ، قابل ارتقا تا 128 گیگابایت حافظه مموری و همچنین پشتیبانی از چند فضای دیسک سخت و PCIe برای استفاده از چند کارت گرافیک. با z 440 سرعت ، کیفیت و پایداری در عملکرد را یک جا در دست داشته باشید . تمام کارهایتان را به سرعت به اتمام برسانید . ارائه ی عملکرد بالا در انجام محاسبات بسیار عظیم توسط ایستگاه کاری خود ، پشتیبانی از پردازنده ی گرافیکی قدرتمند ، HP Z Turbo Drive  و تکنولوژی HP Remote Graphic به شما امکان تجربه ی یک ایستگاه کاری در سطح جهانی را می دهد که هرگز با آن احساس کندی نمی کنید . طراحی آن به گونه ای است که زمانیکه نیازمند عملکرد بهتری هستید ، می توانید به راحتی حافظه مموری ، حافظه ی دیسک سخت ، گرافیک و .... آن را آپگرید کنید .

HP Z440 Workstation

5 امتیاز وفاداری


محصولات مرتبط و مشابه

ویژگی ها

مشخصات فیزیکی

تعداد یونیت 4 یونیت
ابعاد (عمق، عرض، ارتفاع) 16.9x44.543.2cm
وزن 11kg

پردازنده

نسل پردازنده Xeon Processor E5 v4 Family
حداکثر هسته در دسترس 22
حداکثر تعداد پردازنده 1 پردازنده

حافظه

حداکثر تعداد حافظه قابل نصب 8 ماژول
حداکثر رم قابل نصب 128GB
نوع حافظه رم DDR4 ECC Registered

ذخیره سازی

تعداد شکاف هارددیسک ( پیشفرض ) 2LFF
سایز هارددیسک 3.5"
درگاه هارددیسک SATA/SAS/SSD

کارت های کنترول کننده

کنترل کننده هارددیسک ها LSI MegaRAID® 9270-8i SAS 6.0 Gb/s ROC RAID Card and iBBU09 Battery Backup Unit
کارت شبکه Integrated Intel® I218LM PCIe GbE

اطلاعات بیشتر

با ایستگاه کاری جدید اچ پی کسب و کار خود را به سطح بالاتری از عملکرد ببرید . ورک استیشنی قابل ارتقا و توسعه در یک پکیج کامل . ترکیبی مناسب از HP Z DNA در قالب یک ایستگاه کاری با پشتیبانی از پردازنده های 8 هسته ای از نسل جدید سری زئون ، قابل ارتقا تا 128 گیگابایت حافظه مموری و همچنین پشتیبانی از چند فضای دیسک سخت و PCIe برای استفاده از چند کارت گرافیک. با z 440 سرعت ، کیفیت و پایداری در عملکرد را یک جا در دست داشته باشید . 

تمام کارهایتان را به سرعت به اتمام برسانید . ارائه ی عملکرد بالا در انجام محاسبات بسیار عظیم توسط ایستگاه کاری خود ، پشتیبانی از پردازنده ی گرافیکی قدرتمند ، HP Z Turbo Drive  و تکنولوژی HP Remote Graphic به شما امکان تجربه ی یک ایستگاه کاری در سطح جهانی را می دهد که هرگز با آن احساس کندی نمی کنید . طراحی آن به گونه ای است که زمانیکه نیازمند عملکرد بهتری هستید ، می توانید به راحتی حافظه مموری ، حافظه ی دیسک سخت ، گرافیک و .... آن را آپگرید کنید .

از دیگر خصوصیات آن می توان به وارد زیر اشاره کرد :

  •         پشتیبانی از پردازنده های گرافیکی سه بعدی فوق پیشترفته AMD
  •         بهره وری از بالاترین سطح پردازش گرافیکی توسط پردازنده های 2 بعدی و 3 بعدی کمپانی  NVIDIA
  •         حفظ حداکثر زمان شما از طریق نسل جدید و سریع تر درگاه های  USB  و SATA  و  همچنین  Thunderbolt
  •         کاملآ بی صدا ، بدنه ای ساخته شده از آلومینیوم ، دسته های قابل حمل و .... همگی در یک ساختار زیبا و صنعتی
  •         انقلابی در سریع تر شدن زمان بوت ( راه اندازی ) سیستم ، پردازش اطلاعات و دریافت پاسخ از گرافیک توسط تکنولوژی جدید  HP Z Turbo Drive که یک راه حل ذخیره سازی قابل ملاحظه و بی شک نو آورانه است .

 

نقد و نظرات

برچسب ها

شما هم می توانید در مورد این کالا نظر دهید