با RGBFusion نورپردازی به سبک گیگابایت را تجربه کنید

اگر شما یکی از علاقمندان به رایانه های شخصی باشید، قطعا ظاهر رایانه شخصیتان از اهمیت ویژه ای برای شما برخوردار است. این اهمیت برای شما دوچندان می شود اگر شما عضوی از جامعۀ گیمرها باشید. شرکت های مختلف سخت افزاری با توجه به اهمیت این موضوع برای کاربران رایانه شخصی امکانات مختلفی را فراهم می کنند که به آنها این امکان را می دهند تا سیستم خود را مطابق با سلیقه و میل خود تزئین نمایند.

امکان نورپردازی در سیستم های کامپیوتری چند سالی است که مورد توجه کاربران و گیمرها قرار گرفته است و جزء جدایی ناپذیری از رایانه های شخصی شده است. شرکت گیگابایت نیز که به تازگی مادربردهای سری گیمینگ خود را با نام آئورس عرضه می کند، از قابلیت جدید نورپردازی خود با نام RGB Fusion رونمایی کرده است. قابلیت نورپردازی مادربردهای نسل پیش گیگابایت که با نام LEDهای فراگیر و انبوه (Ambient Surround Led) شناخته می شد در مادربردهای نسل جدید بصورت قابل توجهی ارتقاء یافته و بسیار کارآمدتر شده است. کمپانی گیگابایت با فراهم کردن قابلیت نور پردازی نواحی مختلف مادربرد(از3 تا 6 منطقه) بیش از پیش دست کاربران را در امر نور پردازی باز گذاشته است.

مادربردهای جدید آئورس با پشتیبانی از رشته های جدید RGBW، توانایی تولید نور سفید را بصورت جداگانه دارند، همچنین کاربران می توانند بدون نگرانی از ناسازگاری رشته های RGB مختلف، با جابجا کردن سیگنالهای RGB (سیگنالهای مرتبط با هر رنگ) از هر نوع رشته های نوری استفاده کنند. قابلیت های RGB Fusion به همینجا ختم نمی شود بلکه کاربران و گیمرها می توانند جلوهای نوری متفاوتی را ایجاد نمایند. هر کاربر می تواند LEDهای کارت گرافیک گیگابایت خود را با سیستم RGBFusion هماهنگ سازد. همچنین علاقمندان به نورپردازی می توانند جلوه های ویژه و پیکره بندی های خود را در قالب فایلی ذخیره کنند و آن را با یکدیگر به اشتراک بگذارند.

شرکت گیگابایت اذعان کرده است که قابلیت RGBFusion یکی از قابلیت هایی است که گیمرها و کاربران گیگابایت در نظرسنجی این کمپانی که در سال 2015-2016 برگزار گردید، از گیگابایت درخواست کرده بودند و این کمپانی در پاسخ به درخواستهای کاربران خود فناوری RGB Fusion را در مادربردهای خود به کار گرفت.

نوشته های مرتبط

سرور HPE DL380 Gen10 Plus

04

اردیبهشت
سرور و Mainframe

سرور HPE DL380 Gen10 Plus

سرور HPE DL380 Gen10 Plus

سرور های HPE پرفروش‌ ترین مدل سرور در ایران و کل دنیا هستند، و باز هم HPE جدیدترین سرور خود را با نام HPE DL380 Gen10 PLUS میباشد را معرفی و به بازار دنیا روانه کرد تا بالاترین جایگاه را در میان دیتاسنتر ها کسب نماید .

در سرورهای نسل 10 با داشتن ویژگی‌ها و تکنولوژی‌های به‌روز و جدید در زمینه سخت افزار و نرم افزار، قادر به ارایه کارایی، توسعه پذیری و امنیت در سطح بسیار بالا است و در پردازش‌های سنگین و دیتاسنتر، HPC ، مجازی سازی ، گرافیک و رندرینگ در سطح حرفه‌ای ، شبیه سازی و مدل سازی ، کاربرد دارد. […]

iLO Amplifier Pack

11

بهمن
نرم افزار و سیستم عامل

نرم افزار HPE iLO Amplifier Pack چیست؟

نرم افزار iLO Amplifier Pack یک ابزار مدیریت به روزرسانی است که کاربران سرور اچ پی HPE SERVER GEN8/9/10 را قادر می سازد تا سریعتر به روزرسانی خود را انجام داده و سیستم عامل و بروزرسانی های درایور را به صورت خودکار انجام دهند. […]

ارتباطات شبکه های پخشی و ارتباطات همتا به همتا

10

بهمن
شبکه ، ارتباطات و انتقال اطلاعات

ارتباطات شبکه های پخشی و ارتباطات همتا به همتا

(ارتباطات شبکه های پخشی و ارتباطات همتا به همتا)

در این مقاله سعی می کنیم که توجه خود را از مسایل متفرقه به موضوع اصلی(یعنی همان شبکه های کامپیوتری) معطوف کنیم.هیچ طبقه بندی پذیرفته شده ای که در بر گیرنده تمام انواع شبکه های کامپیوتری باشد وجود ندارد.امروزه دو تکنولوژی انتقال بیش از همه گسترش یافته و فراگیر هستند : […]