سرورهای اچ پی مون شات HPE Moonshot

سخت افزار بهینه سازی شده برای کارهای تخصصی
سرور HPE Moonshot یک سیستم با قدرت یکپارچه است که به راحتی تجزیه و تحلیل محاسبات شما را آسان می کند. زیرساختهای این سرور به شرح زیر است:

  • بهینه سازی عملکرد نرم افزار : بهترین راه حل برای کارهای حجیم. در فناوری اطلاعات بی دلیل هزینه نکنید.
  • توجیه کاملا اقتصادی : کاهش پیچیدگی سیستم. استفاده بهینه از مرکز داده ها همراه با قدرت.
  • سرعتی در نوآوری : دریافت پاسخهای سریع بسته به نیازهای کسب و کار.

سروهای اچ پی مون شات HPE Moonshot بهینه سازی شده برای حجم کارهای بالا و نتایج بهتر در کسب و کار می باشند.

تغییر در بهره وری
در این سیستم سرور، استفاده بهتر از مرکز داده ها صورت گرفته است در حالیکه کاهش چشمگیری در زیرساختهای پیچیده دارد و همه اینها در پایان با موفقیت در بخش اقتصادی هم همراه بوده است. شاسی سرور HPE Moonshot 1500 مصرف کمتر از قدرت، چگالی فوق العاده بالا و به طور قابل توجهی استفاده کمتر از کابل کشی را به همراه داشته است. حال می توان نیاز محاسباتی خود را در TCO با استفاده از راه حل های گوناگون توسط سرور HPE Moonshot پیدا کرده و وظایف سنگین تجزیه و تحلیل را به این سیستم سرور سپرد.

مدیریتی آسان
سرور HPE Moonshot دارای نمونه نرم افزارهای مدیریتی می باشد که با به کارگیری آنها می توانید مدیریتی آسان در قبال این سرور داشته باشید. قابلیت های این سرور عبارت است از نظارت بر قدرت و کارایی سیستم، تامین حجم کار، به روز رسانی هوشمند و تعمیر و نگهداری سیستم عامل. نمونه کارهای ارائه شده این سرور به شرح زیر است:

  • ابزارهای نرم افزاری جهت مدیریت گروهی (Cluster Management Utility)
  • کنسولی جهت مدیریت از راه دور
  • تامین مدیریت سرور HPE Moonshot
  • خواندن صفحه داده ها (Data sheet)

نوشته های مرتبط

تانوما

۲۸

بهمن
گوناگون

همه چیز درباره تانوما: قیمت و آموزش ثبت‌نام اینترنت فیبرنوری مخابرات با سرعت ۱۰۰Mbps

تانوما

شبکه فیبر نوری منازل، به‌تازگی با حضور معاون اول رئیس جمهور کشورمان یعنی آقای اسحاق جهانگیری معرفی شده است. مخابرات، این سرویس را در حال‌حاضر به صورت محدود در برخی از مناطق کشورمان ارائه می‌دهد و آن‌را “تانوما” – تار نوری مخابرات ایران- نامیده است. اما تانوما چیست و چه جزئیاتی را پیرامون این طرح باید بدانید؟

[…]

۲۷

بهمن
سرور و Mainframe

چرا سرورهای HP پیشنهاد مناسبی هستند؟

چرا سرور های Hp ؟

سرورهای HP پرفروش‌ترین سرورهای جهان هستند. در داخل هر کدام از این سرورها، قطعات اصلی مثل رم DDR4، حافظه و منابع تغذیه وجود دارد. این قطعات برای بهترین کارایی در واحدهای کاری مختلف و با قابلیت اطمینان بالا طراحی شده‌اند.

[…]