سرور شما به عوامل و وسایل بسیاری نیازمند است. آیا با راندمانی بالا و مطمئن کار می کند ؟

.

زمانی که حافظه های هوشمند DDR3 اچ پی ای را انتخاب می کنید ،شما بطور عمده سرعت و ظرفیتی بهتر نسبت به تکنولوژی های قدیم DDR به دست خواهید آورد . تمام حافظه های هوشمند این شرکت در تمامی مدل ها آزمایش های بسیار سخت ی را در مورد کیفیت و پردازش پشت سر گذاشته اند و ویژگی های کارایی آن ها در خور توجه است.

..

آزمایش های بسیار مطمئن ساختند که حافظه های سرور اچ پی ای شما کاملا با سرور اچ پی ای شما سازگار و بهینه است . سرورهای اچ پی ای با حافظه های هوشمند پیکربندی شده اند و توسعه کارایی و مدیریتی را در اهداف خود قرار داده اند. این حافظه های هوشمند برای تمامی سرورهای پرولیانت بهینه شده اند. حافظه های هوشمند اچ پی ای از مواد با کیفیتی ساخته شده اند که که اعتبار سیستم را تضمین می کنند.

..

HP 2GB Dual Rank x8 PC3-10600 (DDR3-1333) Registered که به حافظه های Registered نیز معروف است ، حافظه ای است که یک رجیستر بین درگاه های DRAM)DRAM هر بیت از داده را ذخیره می کنند) و کنترل کننده حافظه سیستم ( شامل منطق لازم برای خواندن و نوشتن بر روی DRAM) را دارا می باشد. این رجیستر باعث می شود که بار الکتریکی بر روی کنترل کننده حافظه کاهش یابد و آن را پایدارتر کند. با اینکه به نظر می رسد حافظه های پایدارتری باشند اما از حافظه ها ی Unbuffered  گرانتر نیستند. حافظه های Buffered انتخاب های مناسبی برای سرورها و ایستگاه های کاری هستند.