امنیت و نفوذ

«آنتی‌ویروس پوششی» چیست و چرا به آن نیاز دارید؟!

در نوشتار پیش رو یک آنتی ویروس پرقدرت بی نیاز از نصب (قابل حمل) را به شما معرفی می کنیم

که می توانید در مواقعی که کامپیوتر شما به بدافزار آلوده شده یا آنتی ویروس نصب شده در شناسایی بدافزارها موفق نبوده و یا حتی اگر از آنتی ویروس استفاده نمی کنید اما قصد اسکن دوره ای کامپیوتر خود را دارید از آن استفاده کنید. این محصول پرقدرت از یکی از برترین موتورهای آنتی ویروس دنیا بهره می برد که همه ساله در بررسی های مختلف در لیست بهترین ها قرار می گیرد.

از میان این همه محصول چرا Emsisoft Emergency Kit ؟

Emsisoft Emergency Kit یک برنامه رایگان و کاملاً قابل حمل برای پاکسازی سیستم از انواع بدافزارها و برنامه های مخاطره آمیز (PUPs) است، اما این تنها دلیل ما برای انتخاب آن نیست.

این ابزار رایگان به طور کاملاً قانونی از همان موتور آنتی ویروس مشهور Bitdefender بهره می برد که همه ساله در بررسی های معتبر مختلف یکی از بهترین جایگاه ها را کسب می کند، به همین دلیل یکی از بالاترین قدرت های تشخیص را دارد. همچنین این برنامه همان آپدیت های آنتی ویروس Bitdefender را دریافت می کند و صرفاً رابط کاربری آن متفاوت است.

این ابزار پرقدرت و در عین حال کارآمد می تواند یک آنتی ویروس پوششی برای برنامه امنیتی فعلی شما باشد و ضعف های احتمالی آن از جمله ناتوانی در شناسایی برخی بدافزارها را پوشش دهد. همچنین در صورتی که به هر دلیلی از هیچ محصول امنیتی  بر روی کامپیوتر خود استفاده نمی کنید، می توانید به صورت دوره ای با Emsisoft Emergency Kit کامپیوتر خود را اسکن کنید و مطمئن شوید به هیچ بدافزاری آلوده نیست.

استفاده از Emsisoft Emergency Kit بسیار آسان است، شما با یک محصول کاملاً بالغ روبرو هستید که ضمن سازگاری با انواع محصولات امنیتی از سازندگان دیگر، خبری از مشکلات کلافه کننده از جمله تشخیص اشتباهی فایل های سالم به عنوان مخرب و یا ناتوانی در پاک سازی بدافزارهای شناسایی شده نیست.

همچنین طبق مشاهدات ما این روزها اغلب کاربران محصولات امنیتی سبک یا با استفاده آسان را مورد استفاده قرار می دهند که غالباً قدرت حفاظتی خوبی ندارند، از این رو توصیه می شود در کنار استفاده از یک محصول امنیتی، به صورت دوره ای کامپیوتر خود را با Emsisoft Emergency Kit نیز اسکن کنید، با این کار بدافزارهای احتمالی که از دید محصول امنیتی اصلی پنهان مانده اند شناسایی خواهند شد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *