گسترش حضور شرکت Crucial در بازار سرور با معرفی رم‌های جدید

گسترش حضور شرکت Crucial در بازار سرور با معرفی رم‌های جدید

آساپردازش: شرکت Crucial یکی از فعالان و پیشتازان توسعه و ساخت حافظه‌های رم و دستگاه‌های ذخیره سازی امروز اولین حافظه رم ۳۲ گیگابایتی NVDIMM خود را معرفی کرد. این حافظه قدرت آن را دارد که در صورت قطع منبع تغذیه و برق دیتا‌های با اهمیت را از دست ندهد.

به گزارش آساپردازش، اولین حافظه NVDIMM شرکت Crucial با سرعت ۲۹۳۳ MT/s به فعالیت خواهد پرداخت. بدین ترتیب با افزایش حجم در یک ماژول، به تعداد کمتری حافظه رم برای دستیابی به حجم بالا نیاز خواهد بود. در کسب و کار‌هایی با سرعت بسیار بالا، فروش و رضایت مشتریان در چند میلی ثانیه انجام می‌گیرد. رم‌های NVDIMM این شرکت به سازمان‌ها اجازه می‌دهد تا با استفاده از حافظه‌های NAND روی بدنه رم، دسترسی تقریبا بدون هیچ تاخیری را تجربه کنند. در صورتی که سیستم منبع تغذیه خود را از دست بدهد، DRAM اطلاعات ذخیره شده درون خود را به چیپ NAND انتقال خواهد داد. برق مورد نیاز توسط منبع تغذیه مخصوص پشتیبان تامین خواهد شد تا فرآیند انتقال اطلاعات به درستی انجام بگیرد.

با استفاده از رم‌های جدید شرکت Crucial کاربران می‌توانند گلوگاه‌های احتمالی به وجود آمده در بخش ورودی و خروجی را در سرور رفع کنند. در نتیجه سرعت و عملکرد افزایش پیدا خواهد کرد و برنامه‌های نیاز زیادی به قدرت سخت‌افزاری دارند بدون مشکل اجرا خواهند شد. برنامه‌های امروز معمولا به سرعت بسیار زیادی برای خواندن و نوشتن اطلاعات دارند، رم‌های NVDIMM شرکت Crucial می‌تواند برای برنامه‌های سرور مثل تحلیل داده‌های بسیار بزرگ، دیتابیس، برنامه‌های ذخیره‌سازی، زیر ساخت‌های دسکتاپ مجازی و دیتابیس‌های مستقر در حافظه فوق‌العاده مناسب باشد.

نوشته های مرتبط

ارتباطات شبکه های پخشی و ارتباطات همتا به همتا

۲۲

تیر
شبکه ، ارتباطات و انتقال اطلاعات

ارتباطات شبکه های پخشی و ارتباطات همتا به همتا

(ارتباطات شبکه های پخشی و ارتباطات همتا به همتا)

در این مقاله سعی می کنیم که توجه خود را از مسایل متفرقه به موضوع اصلی(یعنی همان شبکه های کامپیوتری) معطوف کنیم.هیچ طبقه بندی پذیرفته شده ای که در بر گیرنده تمام انواع شبکه های کامپیوتری باشد وجود ندارد.امروزه دو تکنولوژی انتقال بیش از همه گسترش یافته و فراگیر هستند : […]

۲۱

تیر
سرور و Mainframe

آشنایی با سرور HP نسل جدید HP – G10

آشنایی با سرور HP نسل جدید HP – G10

بسیاری از سازمان ها به دنبال یک سرور HP بسیار کارآمدی هستند که به راحتی بتوانند برای پایگاه داده ، استوریج و برنامه های گرافیکی حجیم مورد استفاده قرار دهند. […]