گزارش مالی سه ماهه اول سال 2018 شرکت اینتل منتشر شد

گزارش مالی سه ماهه اول سال ۲۰۱۸ شرکت اینتل منتشر شد

آساپردازش: شرکت اینتل به تازگی گزارش مالی مربوط به سه ماهه اول سال ۲۰۱۸ میلادی خود را به صورت رسمی منتشر کرده است. به نظر می‌رسد که فصل آغازین سال ۲۰۱۸ برای شرکت اینتل بسیار موفق بوده است.

به گزارش آساپردازش، بر اساس صحبت‌های Brain Krzanich مدیرعامل شرکت اینتل شروع سال ۲۰۱۸ بسیار خوب بوده و قسمت مخصوص به کامپیوتر‌های شخصی بسیار موفق عمل کرده است. همچنین بخش Data-Centric هم شاهد رشد ۲۵ درصدی نسبت به شش ماه گذشته بوده است. همچنین Krzanich اعلام کرد که نتایج مالی به دست آمده حتی از چیزی که پیش‌بینی شده بود بهتر است و با توجه به موفقیت استراتژی‌های در نظر گرفته شده در بخش Data-Centric اینتل انتظار مالی در طول سال جاری را افزایش خواهد داد.

  • درآمد فصل اول سال ۲۰۱۸ نزدیک به ۱۶.۱ میلیارد دلار است که نسبت به بازه زمانی مشابه در سال گذشته ۱۳ درصد افزایش پیدا کرده. بیشتر این افزایش به خاطر موفقیت در زمینه Data-Centric است که رشد ۴۹ درصدی داشته است.
  • درآمد بر اساس هر سهم رشدی ۵۳ درصدی نسبت به سال گذشته داشته است.
  • بر اساس نتیجه به دست آمده در فصل اول سال ۲۰۱۸ پیش‌بینی درآمد در سال ۲۰۱۸ توسط اینتل به اندازه ۶۷.۵ میلیارد دلار افزایش پیدا کرد. این مقدار ۲.۵ میلیارد دلار بیشتر از پیش‌بینی اولیه سال ۲۰۱۸ بوده است.

شرح کلی گزارش مالی سه ماهه اول سال ۲۰۱۸ به شرح زیر است:

فصل اول ۲۰۱۸ فصل اول ۲۰۱۷ فصل اول ۲۰۱۸ در مقایسه با ۲۰۱۷
درآمد (میلیارد دلار) ۱۶.۱ ۱۴.۸ رشد ۹ درصدی
درآمد عملیاتی (میلیارد دلار) ۴.۵ ۳.۶ رشد ۲۳ درصدی
درآمد خالص (میلیارد دلار) ۴.۵ ۳.۰ رشد ۵۰ درصدی
درآمد بر اساس هر سهم (دلار) ۰.۹۳ ۰.۶۱ رشد ۵۳ درصدی

نوشته های مرتبط

ارتباطات شبکه های پخشی و ارتباطات همتا به همتا

۲۲

تیر
شبکه ، ارتباطات و انتقال اطلاعات

ارتباطات شبکه های پخشی و ارتباطات همتا به همتا

(ارتباطات شبکه های پخشی و ارتباطات همتا به همتا)

در این مقاله سعی می کنیم که توجه خود را از مسایل متفرقه به موضوع اصلی(یعنی همان شبکه های کامپیوتری) معطوف کنیم.هیچ طبقه بندی پذیرفته شده ای که در بر گیرنده تمام انواع شبکه های کامپیوتری باشد وجود ندارد.امروزه دو تکنولوژی انتقال بیش از همه گسترش یافته و فراگیر هستند : […]

۲۱

تیر
سرور و Mainframe

آشنایی با سرور HP نسل جدید HP – G10

آشنایی با سرور HP نسل جدید HP – G10

بسیاری از سازمان ها به دنبال یک سرور HP بسیار کارآمدی هستند که به راحتی بتوانند برای پایگاه داده ، استوریج و برنامه های گرافیکی حجیم مورد استفاده قرار دهند. […]