پردازنده

کریس هوک عضو سابق AMD نیز به Intel پیوست

کریس هوک عضو سابق AMD نیز به Intel پیوست

آساپردازش: می‌توان این خبر را صرفا به تشکیل دوباره یک تیم رویایی تشبیه کرد. کریس هوک (Chris Hook) سرپرست ارشد و رئیس ارشد بخش بازاریابی AMD به تازگی به اینتل پیوسته است. قبل از او نیز Jim Keller و Raja Koduri نیز که عضو سابق AMD بودند به Intel پیوستند.

به گزارش آساپردازش، کریس هوک چند هفته پیش جدایی خود از AMD به صورت رسمی اعلام کرده بود حالا به نظر می‌رسد که اینتل خانه جدید کریس هوک خواهد بود. او هفده سال با AMD (سابقا ATI) سابقه همکاری دارند و یکی از با تجربه‌ترین افراد این شرکت به خصوص در بخش بازاریابی بود. با توجه به سابقه کار بسیار مثبت و تاثیر زیاد تیم او روی پروژه‌های AMD می‌توان او را مهره‌ای بسیار ارزشمند برای اینتل ارزیابی کرد. هوک در یک پیام در صفحه شبکه اجتماعی شخصی خودش پیوستن دوباره به دوستانش را یک به تشکیل یک تیم رویایی تشبیه کرد.

او این انتقال را به یک سفر بسیار هیجان انگیز تشبیه کرد و گفت که واقعا دوست دارد که عضوی از این سفر باشد. در حالی که هنوز نقش دقیق هوک در اینتل مشخص نشده اما تقریبا می‌توان حدس زد که در یک بخش مهم از مدیریت بازاریابی فعالیت خواهد کرد. او کمک زیادی به تکنولوژی‌های بصری و گرافیکی این شرکت خواهد کرد. باید دید که در آینده ثمره این همکاری به چه شکلی خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.