کارت‌های گرافیکی اینتل سال 2020 روانه بازار می‌شوند

کارت‌های گرافیکی اینتل سال 2020 روانه بازار می‌شوند

آساپردازش: در یک توئیت بسیار کوتاه که روز گذشته منتشر شد، شرکت اینتل رسما تاریخ عرضه کارت‌های گرافیکی خود را اعلام کرد. بر اساس این توئیت اولین کارت‌های گرافیکی مستقل اینتل سال 2020 روانه بازار خواهند شد.

به گزارش آساپردازش، این توئیت در حالی منتشر شده است که هفته پیش صحبت‌هایی در مورد ارائه برخی از اطلاعات این محصول به تحلیل‌گران توسط اینتل مطرح شده بود. حالا به نظر این خبر تایید کننده شایعات هفته گدشته است. البته هنوز هدف اصلی جلسه اینتل با تحلیل‌گران در هفته گذشته مشخص نشده اما آنها معمولا با برگزاری این جلسات برنامه‌های آینده و زمان تقریبی ارائه تکنولوژی‌ها را به تحلیل‌گران اعلام می‌کنند.

این کارت گرافیکی در واقع اولین محصولی خواهد بود که توسط تیم Raja Koduri ساخته خواهد شد. Koduri رئیس بخش گرافیک شرکت AMD بوده است و توانسته نام بسیار خوبی در صنعت گرافیک از خود به جای بگذارد. در حالی که بسیاری از منابع قبلا نیز حدس زده بودند که اولین کارت گرافیکی اینتل در زمانی نامشخص در سال 2020 عرضه خواهد شد اما ساخت پردازنده‌های گرافیکی سطح بالا به زمانی بسیار زیاد نیاز دارد و به نظر می‌رسد که اینتل حتی قبل از پیوستن Koduri به تیم خود، این پروژه را آغاز کرده بود.

اینتل در حال حاضر هیچ صحبتی در مورد پردازنده‌های گرافیکی خود انجام نمی‌دهد گرچه همه می‌دانیم با استخدام Koduri آنها قصد دارند تا به بازار سطح بالای کارت‌های گرافیکی ورود کنند. باید دید که آنها در نهایت چه عملکردی خواهند داشت.

نوشته های مرتبط

سرور HPE DL380 Gen10 Plus

04

اردیبهشت
سرور و Mainframe

سرور HPE DL380 Gen10 Plus

سرور HPE DL380 Gen10 Plus

سرور های HPE پرفروش‌ ترین مدل سرور در ایران و کل دنیا هستند، و باز هم HPE جدیدترین سرور خود را با نام HPE DL380 Gen10 PLUS میباشد را معرفی و به بازار دنیا روانه کرد تا بالاترین جایگاه را در میان دیتاسنتر ها کسب نماید .

در سرورهای نسل 10 با داشتن ویژگی‌ها و تکنولوژی‌های به‌روز و جدید در زمینه سخت افزار و نرم افزار، قادر به ارایه کارایی، توسعه پذیری و امنیت در سطح بسیار بالا است و در پردازش‌های سنگین و دیتاسنتر، HPC ، مجازی سازی ، گرافیک و رندرینگ در سطح حرفه‌ای ، شبیه سازی و مدل سازی ، کاربرد دارد. […]

iLO Amplifier Pack

11

بهمن
نرم افزار و سیستم عامل

نرم افزار HPE iLO Amplifier Pack چیست؟

نرم افزار iLO Amplifier Pack یک ابزار مدیریت به روزرسانی است که کاربران سرور اچ پی HPE SERVER GEN8/9/10 را قادر می سازد تا سریعتر به روزرسانی خود را انجام داده و سیستم عامل و بروزرسانی های درایور را به صورت خودکار انجام دهند. […]

ارتباطات شبکه های پخشی و ارتباطات همتا به همتا

10

بهمن
شبکه ، ارتباطات و انتقال اطلاعات

ارتباطات شبکه های پخشی و ارتباطات همتا به همتا

(ارتباطات شبکه های پخشی و ارتباطات همتا به همتا)

در این مقاله سعی می کنیم که توجه خود را از مسایل متفرقه به موضوع اصلی(یعنی همان شبکه های کامپیوتری) معطوف کنیم.هیچ طبقه بندی پذیرفته شده ای که در بر گیرنده تمام انواع شبکه های کامپیوتری باشد وجود ندارد.امروزه دو تکنولوژی انتقال بیش از همه گسترش یافته و فراگیر هستند : […]