کارت‌های گرافیکی اینتل سال 2020 روانه بازار می‌شوند

کارت‌های گرافیکی اینتل سال ۲۰۲۰ روانه بازار می‌شوند

آساپردازش: در یک توئیت بسیار کوتاه که روز گذشته منتشر شد، شرکت اینتل رسما تاریخ عرضه کارت‌های گرافیکی خود را اعلام کرد. بر اساس این توئیت اولین کارت‌های گرافیکی مستقل اینتل سال ۲۰۲۰ روانه بازار خواهند شد.

به گزارش آساپردازش، این توئیت در حالی منتشر شده است که هفته پیش صحبت‌هایی در مورد ارائه برخی از اطلاعات این محصول به تحلیل‌گران توسط اینتل مطرح شده بود. حالا به نظر این خبر تایید کننده شایعات هفته گدشته است. البته هنوز هدف اصلی جلسه اینتل با تحلیل‌گران در هفته گذشته مشخص نشده اما آنها معمولا با برگزاری این جلسات برنامه‌های آینده و زمان تقریبی ارائه تکنولوژی‌ها را به تحلیل‌گران اعلام می‌کنند.

این کارت گرافیکی در واقع اولین محصولی خواهد بود که توسط تیم Raja Koduri ساخته خواهد شد. Koduri رئیس بخش گرافیک شرکت AMD بوده است و توانسته نام بسیار خوبی در صنعت گرافیک از خود به جای بگذارد. در حالی که بسیاری از منابع قبلا نیز حدس زده بودند که اولین کارت گرافیکی اینتل در زمانی نامشخص در سال ۲۰۲۰ عرضه خواهد شد اما ساخت پردازنده‌های گرافیکی سطح بالا به زمانی بسیار زیاد نیاز دارد و به نظر می‌رسد که اینتل حتی قبل از پیوستن Koduri به تیم خود، این پروژه را آغاز کرده بود.

اینتل در حال حاضر هیچ صحبتی در مورد پردازنده‌های گرافیکی خود انجام نمی‌دهد گرچه همه می‌دانیم با استخدام Koduri آنها قصد دارند تا به بازار سطح بالای کارت‌های گرافیکی ورود کنند. باید دید که آنها در نهایت چه عملکردی خواهند داشت.

نوشته های مرتبط

ارتباطات شبکه های پخشی و ارتباطات همتا به همتا

۲۲

تیر
شبکه ، ارتباطات و انتقال اطلاعات

ارتباطات شبکه های پخشی و ارتباطات همتا به همتا

(ارتباطات شبکه های پخشی و ارتباطات همتا به همتا)

در این مقاله سعی می کنیم که توجه خود را از مسایل متفرقه به موضوع اصلی(یعنی همان شبکه های کامپیوتری) معطوف کنیم.هیچ طبقه بندی پذیرفته شده ای که در بر گیرنده تمام انواع شبکه های کامپیوتری باشد وجود ندارد.امروزه دو تکنولوژی انتقال بیش از همه گسترش یافته و فراگیر هستند : […]

۲۱

تیر
سرور و Mainframe

آشنایی با سرور HP نسل جدید HP – G10

آشنایی با سرور HP نسل جدید HP – G10

بسیاری از سازمان ها به دنبال یک سرور HP بسیار کارآمدی هستند که به راحتی بتوانند برای پایگاه داده ، استوریج و برنامه های گرافیکی حجیم مورد استفاده قرار دهند. […]