گوناگون

کاربران ویندوز 10 به گوش باشید: امروز آپدیت بزرگ Fall Creators منتشر می‌شود

Windows 10 fall creators update 1 کاربران ویندوز 10 به گوش باشید: امروز آپدیت بزرگ Fall Creators منتشر می‌شود

امروز مایکروسافت آپدیت موسوم به Fall Creators را برای ویندوز 10 منتشر می‌کند. انتظار می‌رود طی ساعات پیش رو اولین کاربران این آپدیت بزرگ و مهم را دریافت کنند.

آپدیت Fall Creators با لیست بلند بلایی از بهبودها و تغییرات برای کاربران نسخه Creators ویندوز 10 همراه است. از تغییرات مهم می‌توان زبان طراحی جدید Fluent برای برنامه‌های UWP، بخش تنظیمات جدید برای قابلیت‌هایی چون Cortana، بهبود ورودی چون پنل Emoji جدید و پشتیبانی از Emoji 5.0، مرورگر بهبود یافته و قابلیت‌های بسیار بیشتری را برشمرد.

با اینکه آپدیت مورد بحث طی ساعات آینده در اختیار کاربران ویندوز 10 قرار می‌گیرد، اما همه کاربران هم زمان آن را دریافت نخواهند کرد و انتظار می‌رود برخی زودتر و برخی دیگر دیرتر آن را دریافت کنند. در همین حال امکان دریافت و نصب دستی نیز وجود خواهد داشت.

درست همانند آپدیت Creators، این آپدیت نیز طی چند گام در اختیار کاربران قرار می‌گیرد، این کار به مایکروسافت در شناسایی و برطرف کردن مشکلات احتمالی آن هم پیش از تأثیر گذاشتن بر کاربران بیشتر کمک می‌کند. انتظار می‌رود امروز مایکروسافت یک نگارش جدید از برنامه  Update Assistant را منتشر کند که امکان دریافت دستی آپدیت Fall Creators  را به کاربران می‌دهد.
اما اگر به نصب نسخه تازه نفس از ویندوز 10 فکر می‌کنید، طبق معمول فایل‌های ISO جدید نیز در راه هستند. مایکروسافت طی ساعات باقی مانده، راهنمای دریافت آپدیت Fall Creators را منتشر خواهد کرد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *