کاربران ویندوز 10 به گوش باشید: امروز آپدیت بزرگ Fall Creators منتشر می‌شود

امروز مایکروسافت آپدیت موسوم به Fall Creators را برای ویندوز 10 منتشر می‌کند. انتظار می‌رود طی ساعات پیش رو اولین کاربران این آپدیت بزرگ و مهم را دریافت کنند.

آپدیت Fall Creators با لیست بلند بلایی از بهبودها و تغییرات برای کاربران نسخه Creators ویندوز 10 همراه است. از تغییرات مهم می‌توان زبان طراحی جدید Fluent برای برنامه‌های UWP، بخش تنظیمات جدید برای قابلیت‌هایی چون Cortana، بهبود ورودی چون پنل Emoji جدید و پشتیبانی از Emoji 5.0، مرورگر بهبود یافته و قابلیت‌های بسیار بیشتری را برشمرد.

با اینکه آپدیت مورد بحث طی ساعات آینده در اختیار کاربران ویندوز 10 قرار می‌گیرد، اما همه کاربران هم زمان آن را دریافت نخواهند کرد و انتظار می‌رود برخی زودتر و برخی دیگر دیرتر آن را دریافت کنند. در همین حال امکان دریافت و نصب دستی نیز وجود خواهد داشت.

درست همانند آپدیت Creators، این آپدیت نیز طی چند گام در اختیار کاربران قرار می‌گیرد، این کار به مایکروسافت در شناسایی و برطرف کردن مشکلات احتمالی آن هم پیش از تأثیر گذاشتن بر کاربران بیشتر کمک می‌کند. انتظار می‌رود امروز مایکروسافت یک نگارش جدید از برنامه  Update Assistant را منتشر کند که امکان دریافت دستی آپدیت Fall Creators  را به کاربران می‌دهد.
اما اگر به نصب نسخه تازه نفس از ویندوز 10 فکر می‌کنید، طبق معمول فایل‌های ISO جدید نیز در راه هستند. مایکروسافت طی ساعات باقی مانده، راهنمای دریافت آپدیت Fall Creators را منتشر خواهد کرد.

منبع

نوشته های مرتبط

سرور HPE DL380 Gen10 Plus

04

اردیبهشت
سرور و Mainframe

سرور HPE DL380 Gen10 Plus

سرور HPE DL380 Gen10 Plus

سرور های HPE پرفروش‌ ترین مدل سرور در ایران و کل دنیا هستند، و باز هم HPE جدیدترین سرور خود را با نام HPE DL380 Gen10 PLUS میباشد را معرفی و به بازار دنیا روانه کرد تا بالاترین جایگاه را در میان دیتاسنتر ها کسب نماید .

در سرورهای نسل 10 با داشتن ویژگی‌ها و تکنولوژی‌های به‌روز و جدید در زمینه سخت افزار و نرم افزار، قادر به ارایه کارایی، توسعه پذیری و امنیت در سطح بسیار بالا است و در پردازش‌های سنگین و دیتاسنتر، HPC ، مجازی سازی ، گرافیک و رندرینگ در سطح حرفه‌ای ، شبیه سازی و مدل سازی ، کاربرد دارد. […]

iLO Amplifier Pack

11

بهمن
نرم افزار و سیستم عامل

نرم افزار HPE iLO Amplifier Pack چیست؟

نرم افزار iLO Amplifier Pack یک ابزار مدیریت به روزرسانی است که کاربران سرور اچ پی HPE SERVER GEN8/9/10 را قادر می سازد تا سریعتر به روزرسانی خود را انجام داده و سیستم عامل و بروزرسانی های درایور را به صورت خودکار انجام دهند. […]

ارتباطات شبکه های پخشی و ارتباطات همتا به همتا

10

بهمن
شبکه ، ارتباطات و انتقال اطلاعات

ارتباطات شبکه های پخشی و ارتباطات همتا به همتا

(ارتباطات شبکه های پخشی و ارتباطات همتا به همتا)

در این مقاله سعی می کنیم که توجه خود را از مسایل متفرقه به موضوع اصلی(یعنی همان شبکه های کامپیوتری) معطوف کنیم.هیچ طبقه بندی پذیرفته شده ای که در بر گیرنده تمام انواع شبکه های کامپیوتری باشد وجود ندارد.امروزه دو تکنولوژی انتقال بیش از همه گسترش یافته و فراگیر هستند : […]