ما بر آنیم که با تلاش و تخصیص منابع لازم مالی ، فنی و انسانی و بهره گیری از تجارب ، تخصص ها و روابط تجاری ، بتوانیم یکی از معتبرترین و قابل اعتماد ترین مجموعه های فعال در ارائه محصولات و خدمات تخصصی در حوزه های تخصصی فناوری اطلاعات و ارتباطات ، به ذی نفعان ، شرکای تجاری و مشتریانمان و در جهت تعالی و پیشرفت هریک از آنها و کشور عزیزمان باشیم .

علاوه بر پیش‌بینی و پاسخگویی به نیازهای آنان ، بر آنیم تا در ارتباطی تنگاتنگ با شرکت های پیشرو جهانی و ارایه به روزترین تکنولوژی ها و تجهیزات فناوری های اطلاعات و ارتباطات ، پاسخگو و مشاوری امین برای آنان بوده و نیازهای آنان را برآورده نماییم  .اعتماد شرکای اجتماعی ،  به ما یاری می‌رساند تا یکی از پیشروترین شرکت های توسعه‌دهنده زیرساخت های فناوری های اطلاعاتی و ارتباطی کشور باشیم.

ارزش های آسا پردازش

نوآوری و یادگیری

ارزش آفرینی

مشتری مداری

قابلیت اعتماد پذیری

تعهد و مسئولیت پذیری

ماموریت آسا پردازش

سرمایه گذاری و تامین به روز  در جهت تامین و عرضه محصولات ، تجهیزات و اقلام تخصصی تجهیزات حوزه فن آوری ، برنامه ریزی ، سرمایه گذاری و هدف گذاری  جهت توسعه و پیاده‌سازی راهکارهای نوین در سازمان ها و شرکت هایی است که با حجم انبوهی از داده‌ها برای ذخیره سازی و پردازش مواجه می‌باشند .

ما در  آسا ،  با تأکید بر اهمیت  آموزش مداوم  نیروی انسانی قصد داریم تا  به عنوان گروه شرکتهایی پیشرو در پیاده‌سازی و بومی سازی راهکار های مراکز داده و ذخیره سازی داده‌های انبوه ، پردازش اطلاعات عظیم و سرویس های مبتنی بر رایانش ابری به طیف هر چه وسیع‌تری از ذی نفعان ، مشتریان و شرکای تجاری ، ارایه خدمت نماییم.

 

ما باور داریم که تعامل با شرکت های پیشروی جهانی در حوزه فناوری اطلاعات  و ارتباطات و  انتقال و بومی سازی این فناوری ها ، یکی از ارکان اساسی توسعه اقتصادی پایدار و دانش بنیان می‌باشد  و این مهم ، گامی اساسی در تحقق سند چشم انداز توسعه کشور می‌باشد ، لذا انتقال و ترویج دانش به ذینفعان سازمان مهمترین ماموریت گروه شرکت های آسا در نظر گرفته شده است .

تمامی فعالیت های سازمان ما بر اساس این شکل گرفته تا از طریق ارائه محصولات ، راهکارها و خدمات نوین و به روز  فناوری اطلاعات و ارتباطات ، کارآیی و اثربخشی فرایندهای کسب و کار شرکای تجاری و ذی نفعان و مشتریان خود را ارتقاء بخشیده و موجبات بهره وری و صرفه جویی در اقتصاد کشور را فراهم  سازیم. ما با استعانت از تجارب و سوابق ارزشمند سازمان و شرکای تجاری امان ، به‌روز آوری دائمی مهارت و دانش  منابع انسانی و ارتباطات نزدیک و مستقیم با صاحبین تکنولوژی های روز دنیا ، بهترین و امن ترین راهکارهای دسترسی به اطلاعات را از نقطه نظر کیفیت و قیمت و در کوتاه‌ترین زمان ممکن به مشتریان ارائه خواهیم نمود