پردازنده

پردازنده Core i7-8700K دست چین شده مجهز به IHS ساخته شده از نقره هم آمد!

intel i7 8700K Coffee Lake 1 پردازنده Core i7-8700K دست چین شده مجهز به IHS ساخته شده از نقره هم آمد!

دست چین کردن پردازنده‌ها و فروش آنها با قیمت بسیار بیشتر، اتفاق تازه‌ای نیست اما با Core i7 8700K یک فروشگاه آلمانی دست به سنت شکنی زده است.

فروشگاه Caseking در همکاری با اورکلاکر مشهور Der8auer، نه تنها 8700K را با تضمین دست یابی به فرکانس بالا عرضه می‌کنند، بلکه حرارت پخش کن (IHS) اینتل و خمیر زیر آن را با نمونه بسیار بهتر تعویض کرده‌اند. در حقیقت آنها پردازنده Core i7 8700K را تولید کرده و پس از تعویض خمیر نامرغوب اینتل با Thermal Grizzly Conductonaut که فلز مایع است، آنها را دست چین کرده و بر اساس فرکانس قابل دست یابی، به همراه ذکر ولتاژ لازم دسته بندی کرده‌اند. اما جالب‌تر اینکه آنها به همین کار بسنده نکرده و دست به نوآوری زده‌اند.

.

Intel Core 8700K Prebinned Caseking پردازنده Core i7-8700K دست چین شده مجهز به IHS ساخته شده از نقره هم آمد!

.

فروشگاه مزبور Core i7 8700K را در سه نسخه Pro ،Advanced و Ultra Edition عرضه می‌کند. مدل Pro از همان حرارت پخش کن اصلی اینتل بهره می‌برد، مدل Advanced حرارت پخش کن آن برس خورده و بسیار صاف‌ و صیقلی تر از حرارت پخش کن خود اینتل است که به تماس بهتر با کولر کمک می‌کند.

اما مدل Ultra Edition که گران‌ترین آنها است، حرارت پخش کن اینتل با نمونه ساخته شده از نقره با خلوص  99.9 درصد تعویض شده که به دفع بهتر گرما و عملکرد خنک‌تر کمک می‌کند.

هرچند این پردازنده‌ها بسیار وسوسه کننده هستند، اما به مراتب گران‌تر از Core i7 8700K معمولی هستند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.