پردازنده Core i7-8700K دست چین شده مجهز به IHS ساخته شده از نقره هم آمد!

دست چین کردن پردازنده‌ها و فروش آنها با قیمت بسیار بیشتر، اتفاق تازه‌ای نیست اما با Core i7 8700K یک فروشگاه آلمانی دست به سنت شکنی زده است.

فروشگاه Caseking در همکاری با اورکلاکر مشهور Der8auer، نه تنها 8700K را با تضمین دست یابی به فرکانس بالا عرضه می‌کنند، بلکه حرارت پخش کن (IHS) اینتل و خمیر زیر آن را با نمونه بسیار بهتر تعویض کرده‌اند. در حقیقت آنها پردازنده Core i7 8700K را تولید کرده و پس از تعویض خمیر نامرغوب اینتل با Thermal Grizzly Conductonaut که فلز مایع است، آنها را دست چین کرده و بر اساس فرکانس قابل دست یابی، به همراه ذکر ولتاژ لازم دسته بندی کرده‌اند. اما جالب‌تر اینکه آنها به همین کار بسنده نکرده و دست به نوآوری زده‌اند.

.

.

فروشگاه مزبور Core i7 8700K را در سه نسخه Pro ،Advanced و Ultra Edition عرضه می‌کند. مدل Pro از همان حرارت پخش کن اصلی اینتل بهره می‌برد، مدل Advanced حرارت پخش کن آن برس خورده و بسیار صاف‌ و صیقلی تر از حرارت پخش کن خود اینتل است که به تماس بهتر با کولر کمک می‌کند.

اما مدل Ultra Edition که گران‌ترین آنها است، حرارت پخش کن اینتل با نمونه ساخته شده از نقره با خلوص  99.9 درصد تعویض شده که به دفع بهتر گرما و عملکرد خنک‌تر کمک می‌کند.

هرچند این پردازنده‌ها بسیار وسوسه کننده هستند، اما به مراتب گران‌تر از Core i7 8700K معمولی هستند.

منبع

نوشته های مرتبط

سرور HPE DL380 Gen10 Plus

04

اردیبهشت
سرور و Mainframe

سرور HPE DL380 Gen10 Plus

سرور HPE DL380 Gen10 Plus

سرور های HPE پرفروش‌ ترین مدل سرور در ایران و کل دنیا هستند، و باز هم HPE جدیدترین سرور خود را با نام HPE DL380 Gen10 PLUS میباشد را معرفی و به بازار دنیا روانه کرد تا بالاترین جایگاه را در میان دیتاسنتر ها کسب نماید .

در سرورهای نسل 10 با داشتن ویژگی‌ها و تکنولوژی‌های به‌روز و جدید در زمینه سخت افزار و نرم افزار، قادر به ارایه کارایی، توسعه پذیری و امنیت در سطح بسیار بالا است و در پردازش‌های سنگین و دیتاسنتر، HPC ، مجازی سازی ، گرافیک و رندرینگ در سطح حرفه‌ای ، شبیه سازی و مدل سازی ، کاربرد دارد. […]

iLO Amplifier Pack

11

بهمن
نرم افزار و سیستم عامل

نرم افزار HPE iLO Amplifier Pack چیست؟

نرم افزار iLO Amplifier Pack یک ابزار مدیریت به روزرسانی است که کاربران سرور اچ پی HPE SERVER GEN8/9/10 را قادر می سازد تا سریعتر به روزرسانی خود را انجام داده و سیستم عامل و بروزرسانی های درایور را به صورت خودکار انجام دهند. […]

ارتباطات شبکه های پخشی و ارتباطات همتا به همتا

10

بهمن
شبکه ، ارتباطات و انتقال اطلاعات

ارتباطات شبکه های پخشی و ارتباطات همتا به همتا

(ارتباطات شبکه های پخشی و ارتباطات همتا به همتا)

در این مقاله سعی می کنیم که توجه خود را از مسایل متفرقه به موضوع اصلی(یعنی همان شبکه های کامپیوتری) معطوف کنیم.هیچ طبقه بندی پذیرفته شده ای که در بر گیرنده تمام انواع شبکه های کامپیوتری باشد وجود ندارد.امروزه دو تکنولوژی انتقال بیش از همه گسترش یافته و فراگیر هستند : […]