پردازنده‌های Zen 2 شرکت AMD در سال 2019 عرضه خواهد شد

پردازنده‌های Zen 2 شرکت AMD در سال ۲۰۱۹ عرضه خواهد شد

آساپردازش: به نظر می‌رسد که خط تولید پردازنده‌های AMD با قدرت مضاعف به کار خود ادامه می‌دهد و حتی از برنامه‌های اینتل نیز پیشی گرفته است. بعد از انتشار پردازنده‌های Zen+ با معماری ۱۲ نانومتری حالا نوبت به Zen 2 اولین پردازنده ۷ نانومتری جهان رسیده است.

به گزارش آساپردازش، تولید پردازنده‌های Zen 2 در سال جاری میلادی آغاز خواهد شد تا در نهایت برای عرضه در سال ۲۰۱۹ آماده شوند. در صحبت با سرمایه‌گذاران در گزارش مالی جدید AMD که هفته گذشته ارائه شده بود، Lisa Su مدیرعامل این شرکت استراتژی‌های موجود برای طراحی و ساخت پردازنده‌های ۷ نانومتری را تشریح کرد.

او در این مورد توضیح داد:« ما در حال حاضر پردازنده‌های گرافیکی ۷ نانومتری Vega را در برنامه داریم که در ادامه سال جاری میلادی منتشر خواهند شد. همچنین ساخت پردازنده‌های ۷ نانومتری نیز در حال انجام است و نمونه‌های اولیه در انتهای سال میلادی آماده خواهند شد. ما در برنامه داریم تا تعدادی از این محصولات را در سال ۲۰۱۹ عرضه کنیم.» Zen+ و Zen 2 به‌روزرسانی بزرگی در معماری ساخت پردازنده‌های شرکت AMD خواهند بود. آنها با استفاده از معماری جدید خود فرصت بسیار خوبی برای بهبود عملکرد‌های خود دارند.

نوشته های مرتبط

ارتباطات شبکه های پخشی و ارتباطات همتا به همتا

۲۲

تیر
شبکه ، ارتباطات و انتقال اطلاعات

ارتباطات شبکه های پخشی و ارتباطات همتا به همتا

(ارتباطات شبکه های پخشی و ارتباطات همتا به همتا)

در این مقاله سعی می کنیم که توجه خود را از مسایل متفرقه به موضوع اصلی(یعنی همان شبکه های کامپیوتری) معطوف کنیم.هیچ طبقه بندی پذیرفته شده ای که در بر گیرنده تمام انواع شبکه های کامپیوتری باشد وجود ندارد.امروزه دو تکنولوژی انتقال بیش از همه گسترش یافته و فراگیر هستند : […]

۲۱

تیر
سرور و Mainframe

آشنایی با سرور HP نسل جدید HP – G10

آشنایی با سرور HP نسل جدید HP – G10

بسیاری از سازمان ها به دنبال یک سرور HP بسیار کارآمدی هستند که به راحتی بتوانند برای پایگاه داده ، استوریج و برنامه های گرافیکی حجیم مورد استفاده قرار دهند. […]