پردازنده‌های Zen 2 شرکت AMD در سال 2019 عرضه خواهد شد

پردازنده‌های Zen 2 شرکت AMD در سال ۲۰۱۹ عرضه خواهد شد

آساپردازش: به نظر می‌رسد که خط تولید پردازنده‌های AMD با قدرت مضاعف به کار خود ادامه می‌دهد و حتی از برنامه‌های اینتل نیز پیشی گرفته است. بعد از انتشار پردازنده‌های Zen+ با معماری ۱۲ نانومتری حالا نوبت به Zen 2 اولین پردازنده ۷ نانومتری جهان رسیده است.

به گزارش آساپردازش، تولید پردازنده‌های Zen 2 در سال جاری میلادی آغاز خواهد شد تا در نهایت برای عرضه در سال ۲۰۱۹ آماده شوند. در صحبت با سرمایه‌گذاران در گزارش مالی جدید AMD که هفته گذشته ارائه شده بود، Lisa Su مدیرعامل این شرکت استراتژی‌های موجود برای طراحی و ساخت پردازنده‌های ۷ نانومتری را تشریح کرد.

او در این مورد توضیح داد:« ما در حال حاضر پردازنده‌های گرافیکی ۷ نانومتری Vega را در برنامه داریم که در ادامه سال جاری میلادی منتشر خواهند شد. همچنین ساخت پردازنده‌های ۷ نانومتری نیز در حال انجام است و نمونه‌های اولیه در انتهای سال میلادی آماده خواهند شد. ما در برنامه داریم تا تعدادی از این محصولات را در سال ۲۰۱۹ عرضه کنیم.» Zen+ و Zen 2 به‌روزرسانی بزرگی در معماری ساخت پردازنده‌های شرکت AMD خواهند بود. آنها با استفاده از معماری جدید خود فرصت بسیار خوبی برای بهبود عملکرد‌های خود دارند.

نوشته های مرتبط

تانوما

۲۸

بهمن
گوناگون

همه چیز درباره تانوما: قیمت و آموزش ثبت‌نام اینترنت فیبرنوری مخابرات با سرعت ۱۰۰Mbps

تانوما

شبکه فیبر نوری منازل، به‌تازگی با حضور معاون اول رئیس جمهور کشورمان یعنی آقای اسحاق جهانگیری معرفی شده است. مخابرات، این سرویس را در حال‌حاضر به صورت محدود در برخی از مناطق کشورمان ارائه می‌دهد و آن‌را “تانوما” – تار نوری مخابرات ایران- نامیده است. اما تانوما چیست و چه جزئیاتی را پیرامون این طرح باید بدانید؟

[…]

۲۷

بهمن
سرور و Mainframe

چرا سرورهای HP پیشنهاد مناسبی هستند؟

چرا سرور های Hp ؟

سرورهای HP پرفروش‌ترین سرورهای جهان هستند. در داخل هر کدام از این سرورها، قطعات اصلی مثل رم DDR4، حافظه و منابع تغذیه وجود دارد. این قطعات برای بهترین کارایی در واحدهای کاری مختلف و با قابلیت اطمینان بالا طراحی شده‌اند.

[…]