پردازنده‌های 7 نانومتری Zen 2 معرفی شد

پردازنده‌های ۷ نانومتری Zen 2 معرفی شد

آساپردازش: شرکت AMD حضور بسیار گسترده و البته پررنگ در نمایشگاه Computex 2018 داشت و محصولات بسیار متفاوتی را معرفی کرد. در این میان پردازنده‌های ۷ نانومتری Zen 2 از خانواده EPYC نیز معرفی شد.

به گزارش آساپردازش، این پردازنده‌ها برای استفاده در سرور به فروش خواهند رسید و بعد از آن AMD به سراغ ساخت پردازنده‌های دسکتاپ با فناوری ۷ نانومتری خواهد رفت. بر اساس اطلاعات ارائه شده این محصول در سال ۲۰۱۹ به بازار عرضه می‌شود. مدیرعامل شرکت AMD خانم لیزا سو این پردازنده‌های ۷ نانومتری Zen 2 در حال حاضر در آزمایشگاه‌ها مورد تست قرار می‌گیرد. بدین ترتیب می‌توان گفت که طراحی کلی به پایان رسیده و نمونه‌های اولین در حال آزمایش هستند.

بر اساس برنامه‌های منتشر شده توسط AMD در نیمه دوم سال جاری میلادی این شرکت نمونه‌های از نسخه نهایی Zen 2 با معماری ۷ نانومتری را در اختیار شرکای تجاری خود قرار خواهد داد. در این کنفرانس چیپ Zen 2 EPYC نیز توسط خانم لیزا سو به همگان نشان داده شده تا AMD نشان دهد که قصد دارد اولین شرکتی باشد که چیپ با معماری ۷ نانومتری را به بازار عرضه کند.

نوشته های مرتبط

تانوما

۲۸

بهمن
گوناگون

همه چیز درباره تانوما: قیمت و آموزش ثبت‌نام اینترنت فیبرنوری مخابرات با سرعت ۱۰۰Mbps

تانوما

شبکه فیبر نوری منازل، به‌تازگی با حضور معاون اول رئیس جمهور کشورمان یعنی آقای اسحاق جهانگیری معرفی شده است. مخابرات، این سرویس را در حال‌حاضر به صورت محدود در برخی از مناطق کشورمان ارائه می‌دهد و آن‌را “تانوما” – تار نوری مخابرات ایران- نامیده است. اما تانوما چیست و چه جزئیاتی را پیرامون این طرح باید بدانید؟

[…]

۲۷

بهمن
سرور و Mainframe

چرا سرورهای HP پیشنهاد مناسبی هستند؟

چرا سرور های Hp ؟

سرورهای HP پرفروش‌ترین سرورهای جهان هستند. در داخل هر کدام از این سرورها، قطعات اصلی مثل رم DDR4، حافظه و منابع تغذیه وجود دارد. این قطعات برای بهترین کارایی در واحدهای کاری مختلف و با قابلیت اطمینان بالا طراحی شده‌اند.

[…]