قطعات و تجهیزات سروری

هارد اینترپرایز 15 ترابایتی Western Digital معرفی شد

هارد اینترپرایز 15 ترابایتی Western Digital معرفی شد

آساپردازش: شرکت Western Digital برای نمایش قدرت خود در زمینه تولید دستگاه‌های ذخیره‌سازی در سطح اینترپرایز امروز هارد دیسک جدید خود با حجم باور نکردنی 15 ترابایت را معرفی کرد.

به گزارش آساپردازش، جانشین بازاریابی محصولات Western Digital یعنی Eyal Bek در این مورد گفت:«با رشد روز افزون داده‌ها و اطلاعات، همه کاربران فضای ابری می‌دانند که اطلاعاتشان روی دستگاه‌های ذخیره‌سازی به صورت ترتیبی نوشته می شود. به همین دلیل ترجیح داده می‌شود که با کمترین هزینه، بیشترین حجم برای ذخیره‌سازی اطلاعات مورد استفاده قرار گیرد. ما با استفاده از ارائه محصول 15 ترابایتی، قصد داریم تا به کاربران خود اجازه دهیم تا از بیشترین فضا استفاده کنند.»

مدل UltraStar 15TB می‌تواند برای استفاده در فضای ابری با مقیاس بالا، بار کاری دیتاسنتر و استفاده در سیستم‌های دوربین مدار بسته برای استفاده در شهر هوشمند فوق العاده باشد. با استفاده در این هارد در سرور‌های چهار یونیتی در نهایت می‌تواند به حجم فوق العاده 900 ترابایت دست پیدا کرد که در مقابل نمونه‌های قبلی 60 ترابایت در هر دستگاه چهار یونیتی افزایش پیدا کرده است. (مدل‌هایی که از هارد 14 ترابایتی استفاده می‌کردند.) در سمت مقابل نیز هزینه هر دلار به ازای هر ترابایت، متر مربع و حتی میزان وات به ترابایت با کاهش چشم‌گیری روبرو خواهد شد. بدین ترتیب خرید این محصول می‌تواند باعث صرفه جویی شود.

محصول Ultrastar DC HC620 می‌تواند لاین آپ سخت‌افزار‌های ذخیره‌سازی اطلاعات شرکت Western Digital را در زمینه سخت افزار اینترپرایز توسعه دهد. آنها در این زمینه قبلا دست به توسعه محصولاتی مثل SSD NVMe نیز پرداخته بودند. البته باید گفت که Western Digital در زمینه ساخت هارد دیسک‌های SAS و SATA و همچنین مدل‌های مختلف SSD نیز یکی از پیشتازان در بازار بازار است. آنها در چند سال گذشته تمام تلاش خود را انجام دادند تا با عرضه محصولات و تکنولوژی‌های جدید جای پای خود را در صنعت اینترپرایز محکم‌تر از گذشته کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.