نگاهی کوتاه به اولین نمونه Core i9-9900K

آساپردازش: در حالی که مدت زیادی از معرفی رسمی پردازنده‌های نسل نهم اینتل نمی‌گذرد، اینبار شاهد نمایش اولین نمونه Core i9-9900K هستیم که قدرتمند‌ترین پردازنده خانگی شرکت اینتل خواهد بود. این نمونه برای وب‌سایت Anandtech ارسال شده است و مدتی طول خواهد کشید تا نتایج بنچمارک و تست‌های اولیه آن منتشر شود.

به گزارش آساپردازش، همانطور که قبلا از پوستر‌ها مشخص شده بود به نظر اینتل جعبه زیبایی را برای محصولات خود طراحی خواهد کرد. اولین نمونه نیز شامل این طراحی جدید شده که در عکس‌های منتشر شده می‌توانید آنها را مشاهده کنید. این جعبه طراحی ۱۲ وجهی دارد که در نوع خود بسیار جذاب است. مشخصات سه پردازنده بالا رده این خانواده به شرح زیر است و این پردازنده‌ها در هفته آینده به بازار عرضه خواهند شد.

اینتل شعار خود را برای پردازنده‌های نسل نهم تغییر داده است. آنها از شعار “عملکرد در بالاترین سطح” استفاده کردند که نشان دهنده تفکر بزرگ این شرکت است. آنها بالاخره برای اولین بار پردازنده هشت هسته‌ای را در بازار‌های خانگی عرضه خواهند کرد. مدل ارائه شده برای تست شامل پردازنده‌ای است که فرکانس پایه آن ۳.۶ گیگاهرتز است.

 

نکته چندان خاصی برای اشاره قبل از انجام تست های مختلف وجود ندارد. فقط باید گفت که می‌توانید برای استفاده از این نسل می‌توانید مادربرد‌های جدید Z390 نیز استفاده کنید اما امکان بهره برداری از ماربرد‌های Z370 نیز وجود دارد. به زودی شاهد ارائه تست های رسمی انجام شده روی این پردازنده قدرتمند توسط منابع مختلف خواهیم بود.

نوشته های مرتبط

تانوما

۲۸

بهمن
گوناگون

همه چیز درباره تانوما: قیمت و آموزش ثبت‌نام اینترنت فیبرنوری مخابرات با سرعت ۱۰۰Mbps

تانوما

شبکه فیبر نوری منازل، به‌تازگی با حضور معاون اول رئیس جمهور کشورمان یعنی آقای اسحاق جهانگیری معرفی شده است. مخابرات، این سرویس را در حال‌حاضر به صورت محدود در برخی از مناطق کشورمان ارائه می‌دهد و آن‌را “تانوما” – تار نوری مخابرات ایران- نامیده است. اما تانوما چیست و چه جزئیاتی را پیرامون این طرح باید بدانید؟

[…]

۲۷

بهمن
سرور و Mainframe

چرا سرورهای HP پیشنهاد مناسبی هستند؟

چرا سرور های Hp ؟

سرورهای HP پرفروش‌ترین سرورهای جهان هستند. در داخل هر کدام از این سرورها، قطعات اصلی مثل رم DDR4، حافظه و منابع تغذیه وجود دارد. این قطعات برای بهترین کارایی در واحدهای کاری مختلف و با قابلیت اطمینان بالا طراحی شده‌اند.

[…]