نگاهی کوتاه به اولین نمونه Core i9-9900K

آساپردازش: در حالی که مدت زیادی از معرفی رسمی پردازنده‌های نسل نهم اینتل نمی‌گذرد، اینبار شاهد نمایش اولین نمونه Core i9-9900K هستیم که قدرتمند‌ترین پردازنده خانگی شرکت اینتل خواهد بود. این نمونه برای وب‌سایت Anandtech ارسال شده است و مدتی طول خواهد کشید تا نتایج بنچمارک و تست‌های اولیه آن منتشر شود.

به گزارش آساپردازش، همانطور که قبلا از پوستر‌ها مشخص شده بود به نظر اینتل جعبه زیبایی را برای محصولات خود طراحی خواهد کرد. اولین نمونه نیز شامل این طراحی جدید شده که در عکس‌های منتشر شده می‌توانید آنها را مشاهده کنید. این جعبه طراحی ۱۲ وجهی دارد که در نوع خود بسیار جذاب است. مشخصات سه پردازنده بالا رده این خانواده به شرح زیر است و این پردازنده‌ها در هفته آینده به بازار عرضه خواهند شد.

اینتل شعار خود را برای پردازنده‌های نسل نهم تغییر داده است. آنها از شعار “عملکرد در بالاترین سطح” استفاده کردند که نشان دهنده تفکر بزرگ این شرکت است. آنها بالاخره برای اولین بار پردازنده هشت هسته‌ای را در بازار‌های خانگی عرضه خواهند کرد. مدل ارائه شده برای تست شامل پردازنده‌ای است که فرکانس پایه آن ۳.۶ گیگاهرتز است.

 

نکته چندان خاصی برای اشاره قبل از انجام تست های مختلف وجود ندارد. فقط باید گفت که می‌توانید برای استفاده از این نسل می‌توانید مادربرد‌های جدید Z390 نیز استفاده کنید اما امکان بهره برداری از ماربرد‌های Z370 نیز وجود دارد. به زودی شاهد ارائه تست های رسمی انجام شده روی این پردازنده قدرتمند توسط منابع مختلف خواهیم بود.

نوشته های مرتبط

ارتباطات شبکه های پخشی و ارتباطات همتا به همتا

۲۲

تیر
شبکه ، ارتباطات و انتقال اطلاعات

ارتباطات شبکه های پخشی و ارتباطات همتا به همتا

(ارتباطات شبکه های پخشی و ارتباطات همتا به همتا)

در این مقاله سعی می کنیم که توجه خود را از مسایل متفرقه به موضوع اصلی(یعنی همان شبکه های کامپیوتری) معطوف کنیم.هیچ طبقه بندی پذیرفته شده ای که در بر گیرنده تمام انواع شبکه های کامپیوتری باشد وجود ندارد.امروزه دو تکنولوژی انتقال بیش از همه گسترش یافته و فراگیر هستند : […]

۲۱

تیر
سرور و Mainframe

آشنایی با سرور HP نسل جدید HP – G10

آشنایی با سرور HP نسل جدید HP – G10

بسیاری از سازمان ها به دنبال یک سرور HP بسیار کارآمدی هستند که به راحتی بتوانند برای پایگاه داده ، استوریج و برنامه های گرافیکی حجیم مورد استفاده قرار دهند. […]