معرفی و بررسی پردازنده های Skylake W – Cores – Intel

پردازنده های  Skylake W یا   (Skylake Workstations; SKL-W) در رده ی اینترپرایز و با معماری اسکای لیک قرار می گیرند. پردازنده های Skylake W از مجموعه ای از تمهیدات بهبود یافته و افزونه ی AVX-512 بهره می برد.این پردازنده ها با معماری بهبود یافته پردازش ۱۴ + nm ، از دو واحد AVX-512 بهره جسته که در مدل ها و سری های دستگاه های سرور فوق حرفه ای استفاده می شود.Skylake  W موفقیتی تاثیر گذار بر خانواده قبلی Broadwell EP  بر پایه سری Xeon EP-1600 و تحت خانواده Xeon W می باشد. این پردازنده ها از چیپست C422 استفاده کرده و از سوکت (Socket R4 (LGA-2066 برای استفاده از آن بکار برده شده است و کلام آخر اینکه از ویژگی هایی همچون vPro, Volume Management Device (VMD), و RAS  در آن می توان بهره جست.

ویژگی های پردازنده Skylake W – Cores – Intel

تمامی مدل ها دارای ۴۸ خط PCIe هستند و دارای ویژگی های زیر می باشند.

Mem: ۵۱۲ GiB of quad-channel DDR4-2666 ECC MemoryDPC RDIMM and LRDIMM \w ECC—
I/O: ۴۸ PCIe ۳.۰ Lanes—
TDP: ۱۲۰ W / 140 W—
ISA: Everything up to AVX-512 (SMM, FPU, NX, MMX, SSE, SSE2, SSE3, SSSE3, SSE4.1, SSE4.2, AES, AVX, FMA3, AVX2, AVX512F, AVX512CD, AVX512BW, AVX512DQ, AVX512VL—
(Features: Speed Shift, vPro, VT-x/EPT, VT-d, TBT 2.0, TSX, TXT, SpeedStep, Identity Protection, Secure Key, MPX, OS Guard, and Volume Management Device (VMD—

.

نوشته های مرتبط

تانوما

۲۸

بهمن
گوناگون

همه چیز درباره تانوما: قیمت و آموزش ثبت‌نام اینترنت فیبرنوری مخابرات با سرعت ۱۰۰Mbps

تانوما

شبکه فیبر نوری منازل، به‌تازگی با حضور معاون اول رئیس جمهور کشورمان یعنی آقای اسحاق جهانگیری معرفی شده است. مخابرات، این سرویس را در حال‌حاضر به صورت محدود در برخی از مناطق کشورمان ارائه می‌دهد و آن‌را “تانوما” – تار نوری مخابرات ایران- نامیده است. اما تانوما چیست و چه جزئیاتی را پیرامون این طرح باید بدانید؟

[…]

۲۷

بهمن
سرور و Mainframe

چرا سرورهای HP پیشنهاد مناسبی هستند؟

چرا سرور های Hp ؟

سرورهای HP پرفروش‌ترین سرورهای جهان هستند. در داخل هر کدام از این سرورها، قطعات اصلی مثل رم DDR4، حافظه و منابع تغذیه وجود دارد. این قطعات برای بهترین کارایی در واحدهای کاری مختلف و با قابلیت اطمینان بالا طراحی شده‌اند.

[…]