سرور و Mainframe

معجزه HPE OneView در اتوماسیون زیرساخت IT

208175834iADED1CC3C34CA0DF 1 1 معجزه HPE OneView در اتوماسیون زیرساخت IT

اتوماسیون مدیریت زیرساخت به معنی صرفه‌جویی در زمان و هزینه است:

اکثر شرکت‌های IT از اپلیکیشن‌های مدیریتی چندگانه برای نگهداری از زیرساخت خود استفاده می‌کنند. HPE OneView این امکان را فراهم می‌کند تمامی این ابزارهای پیچیده تنها در یک پلت‌فرم مدیریتی قرار گیرد که یک کارشناس نیز می‌تواند از عهده کار با آن بربیاید و نیازی به چندین متخصص نیست. در نتیجه هزینه منابع IT کاهش یافته و می‌توان پروژه‌های درآمدزا کار کرد تا به نگهداری روتین پرداخت.

ساعت 3 بعد از ظهر است و یک شرکت توزیع‌کننده فرآورده‌های نفتی باید بداند کامیون‌هایش کجا هستند، کدام یک از آنها بار خود را تحویل داده است و هر کدام چه محصولی دارد. این شرکت که به عنوان واسطه‌ای بین پالایشگاه و مغازه‌ها است باید بتواند بهترین کارایی ممکن برای منابع خود داشته باشد؛ از کامیون‌ها گرفته تا منابع انسانی و تکنولوژی. ضمن این که مدل کلی تجاری آنها برپایه وقت‌شناسی و دقیق بودن است. اما مدیریت اپلیکیشن‌های مورد نیاز کامیون‌ها زمان‌بر است و بخش کوچکی از IT را باید به خود اختصاص دهد. در نتیجه باعث می‌شود بخش IT نتواند کاملا بر روی پروژه‌های درآمدزای IT تمرکز کند. راه‌حل چیست؟

اتوماسیون و راه‌اندازی سریع زیرساخت با استفاده از HPE OneView که مدیریت زیرساخت را به عهده می‌گیرد. شرکت مذکور، از این پس با استفاده از اپ‌های موبایلی چهره‌ی جدیدی در ذهن مشتریان پیدا کرده و به کاراتر بودن کارمندان کمک می‌کند. در ضمن با استفاده از HPE OneView می‌توانند در زمینه آنالیز داده‌ها کارایی بالاتری داشته باشند.

2078hp-oneview-2-0

نگاهی کوتاه به معماری HPE OneView

.

منابع محدود IT که این شرکت در اختیار دارد، می‌توان با استفاده از HPE OneView پنج تا ده برابر حجم کاری که کارمندان انجام می‌دهند را انجام داد. از آن‌جایی‌که صنعت حمل و نقل، رقابتی و با بودجه‌ای محدود است، بسیار مهم است که بتوان در جهت افزایش کارایی کارمندان، اپ‌های جدید را در اسرع وقت استفاده کرد.

.

2080image-1x-md

سادگی عملیات IT با HPE OneView

.

اتوماسیون مدیریت زیرساخت به معنی صرفه‌جویی در زمان و هزینه است: اکثر شرکت‌های IT از اپلیکیشن‌های مدیریتی چندگانه برای نگهداری از زیرساخت خود استفاده می‌کنند. HPE OneView این امکان را فراهم می‌کند تمامی این ابزارهای پیچیده تنها در یک پلت‌فرم مدیریتی قرار گیرد که یک کارشناس نیز می‌تواند از عهده کار با آن برآید و نیازی به چندین متخصص نیست. در نتیجه هزینه منابع IT کاهش یافته و می‌توان پروژه‌های درآمدزا کار کرد تا به نگهداری روتین پرداخت.

ادمین‌ها تنها با چند کلیک، زیرساخت مناسبی فراهم کنند. امروزه شرکت‌ها از موتورهای فضای ابری مانند VMware یا مایکروسافت به اندازه اپ‌ها و موتورهای DepOps استفاده می‌کنند.

.

2079hpe-oneview

مدیریت زیرساخت با HPE OneView

.

اخیرا شرکت ارتباطی Columbus با استفاده از HPE OneView یک Server Stack جدید را برای سه سایت ریموت اجرا کرده که تنها سه ساعت برای راه‌اندازی آن زمان گذاشته است. حال هزینه‌های زمانی و مالی را بدون استفاده از HPE OneView در نظر بگیرید: نیاز به اعزام 10 مهندس در هر سایت با احتساب هزینه سفر و زمان یک هفته‌ای مورد نیاز.

.

سادگی مدیریت از راه دور با HPE OneView

سادگی مدیریت از راه دور با HPE OneView

.

آینده مدیریت زیرساخت
دنیای ما به سمت نرم‌افزارمحوری پیش می‌رود بنابراین تهیه زیرساخت IT بسیار حیاتی است. با استفاده از HPE OneView، تکنولوژی‌های کلیدی یکپارچه می‌شوند. شرکت‌ها می‌توانند به گسترش قابلیت‌های خود ادامه دهند. HPE قصد دارد پلت‌فرم مدیریتی HPE OneView را توسعه بیشتری دهد. اتوماسیون در قلب دیتاسنترهای نسل بعد در حال افزایش است و نتیجه‌‍ی آن دیتاسنتری است که کاملا با نرم‌افزار مدیریت می‌شود، دیتاسنتر نرم‌افزار محوری که انسان کمترین دخالت را دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *