پردازنده

مشخصات برخی از پردازنده‌‌های Xeon Coffee Lake فاش شد

مشخصات برخی از پردازنده‌‌های Xeon Coffee Lake فاش شد

آساپردازش: اینتل به تازگی نام و مدل برخی از پردازنده‌های Xeon E از خانواده Xeon Coffee Lake -S را منتشر کرده است. این مدل از پردازنده‌ها در سرور‌ها و ورک‌استیشن‌هایی با کارایی متوسط مورد استفاده قرار خواهند گرفت. معرفی رسمی این پردازنده‌ها در چند هفته آینده به صورت رسمی انجام می‌شود.

به گزارش آساپردازش، بر کسی پوشیده نیست که اینتل قصد دارد پردازنده‌های سطح پایین‌تر خود در خانواده Xeon را از Xeon E3 به Xeon E نام‌گذاری مجدد کند و اینکار با کمک Coffee Lake انجام خواهد شد. در مستندات ارائه شده به خریداران اینتل این برنامه را رسما مورد تایید قرار داد. این پردازنده‌های جدید شامل شش هسته خواهند بود و هماهنگی خوبی با چیپست C246 PCH شرکت اینتل خواهند داشت.

بزرگترین تفاوت این نسل جدید CPUها پشتیبانی از ECC، Remote Maintenance خواهد بود. البته نباید توان مصرفی و فرکانس‌های متفاوت را نیز از معادله خارج کرد. در حال جاضر جدول زیر در مورد مشخصات برخی از این پردازنده‌ها و مدل دقیق آنها منتشر شده است.

intel xeon e 2000 مشخصات برخی از پردازنده‌‌های Xeon Coffee Lake فاش شد

در مستندات ارائه شده توسط اینتل به خریداران آنها برنامه‌های خود برای استفاده از یک سوم قدرت کارخانه‌های خود در ویتنام پیاده‌سازی خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.