ماینینگ ایتریوم در بالاترین سطح دشواری خود در تاریخ؛

فرایند ماینینگ ارز دیجیتالی رمزگذاری شده ایتریوم، از نظر میزان دشواری وارد فاز جدیدی شده است. موضوعی که باعث شده ماینرهای زیادی از استخراج این ارز دیجیتالی رمزگذاری شده منصرف شوند.

.

.

اگر شما هم همچنان در زمره ماینرهای ارز دیجیتالی رمزگذاری شده محبوب یعنی ایتریوم هستید حتماً متوجه شده‌اید که فرایند استخراج این ارز دیجیتالی، از نظر میزان دشواری وارد فاز جدیدی شده است. نکته قابل توجه در این بین، میزان افزایش دشواری فرایند ماینینگ است. در حال حاضر مقدار سختی ماینینگ ایتریوم با شاخص 3TH مشخص می‌شود.

این در حالی است که در ماه جولای، این مقدار سختی، 1.75 TH اعلام شده بود. موضوعی که در همان ماه باعث شده بود ماینرهایی که فرایند استخراج را در ابعاد محدود دنبال می‌کردند از استخراج این ارز دیجیتالی منصرف شوند. پیش از ماه جولای، درجه دشواری ماینینگ ایتریوم، 1.25 TH گزارش شده بود. این در حالی است که در ۲۴ ساعت گذشته، درجه دشواری از 2.3TH به 3THرسیده است که بیشترین مقدار افزایش یک‌باره سختی را در تاریخ این ارز نشان می‌دهد.

با نگاهی به آمار منتشر شده در ماه ژوئن متوجه خواهید شد که میزان سختی استخراج ایتریوم در این ماه میلادی، کم‌تر از 1TH بوده است. با این تفاسیر، به‌نظر می‌رسد شاهد استعفای دسته جمعی طیف وسیعی از ماینرها یا مهاجرت به ماینینگ دیگر ارزهای دیجیتالی رمزگذاری شده، به ویژه برای کسانی که در ابعاد محدود به استخراج این ارز دیجیتالی دست می‌زنند باشیم.

منبع

نوشته های مرتبط

سرور HPE DL380 Gen10 Plus

04

اردیبهشت
سرور و Mainframe

سرور HPE DL380 Gen10 Plus

سرور HPE DL380 Gen10 Plus

سرور های HPE پرفروش‌ ترین مدل سرور در ایران و کل دنیا هستند، و باز هم HPE جدیدترین سرور خود را با نام HPE DL380 Gen10 PLUS میباشد را معرفی و به بازار دنیا روانه کرد تا بالاترین جایگاه را در میان دیتاسنتر ها کسب نماید .

در سرورهای نسل 10 با داشتن ویژگی‌ها و تکنولوژی‌های به‌روز و جدید در زمینه سخت افزار و نرم افزار، قادر به ارایه کارایی، توسعه پذیری و امنیت در سطح بسیار بالا است و در پردازش‌های سنگین و دیتاسنتر، HPC ، مجازی سازی ، گرافیک و رندرینگ در سطح حرفه‌ای ، شبیه سازی و مدل سازی ، کاربرد دارد. […]

iLO Amplifier Pack

11

بهمن
نرم افزار و سیستم عامل

نرم افزار HPE iLO Amplifier Pack چیست؟

نرم افزار iLO Amplifier Pack یک ابزار مدیریت به روزرسانی است که کاربران سرور اچ پی HPE SERVER GEN8/9/10 را قادر می سازد تا سریعتر به روزرسانی خود را انجام داده و سیستم عامل و بروزرسانی های درایور را به صورت خودکار انجام دهند. […]

ارتباطات شبکه های پخشی و ارتباطات همتا به همتا

10

بهمن
شبکه ، ارتباطات و انتقال اطلاعات

ارتباطات شبکه های پخشی و ارتباطات همتا به همتا

(ارتباطات شبکه های پخشی و ارتباطات همتا به همتا)

در این مقاله سعی می کنیم که توجه خود را از مسایل متفرقه به موضوع اصلی(یعنی همان شبکه های کامپیوتری) معطوف کنیم.هیچ طبقه بندی پذیرفته شده ای که در بر گیرنده تمام انواع شبکه های کامپیوتری باشد وجود ندارد.امروزه دو تکنولوژی انتقال بیش از همه گسترش یافته و فراگیر هستند : […]