لیست پردازنده‌های AMD Ryzen Threadripper 2000 فاش شد

لیست پردازنده‌های AMD Ryzen Threadripper 2000 فاش شد

آساپردازش: فاش شدن اطلاعات محصولات که به زودی عرضه خواهند شد نکته جدیدی نیست و حالا شاهد آن هستیم که لیست و مشخصات پردازنده‌های AMD Ryzen Threadripper 2000 توسط وب‌سایت HWBOT فاش شده است.

به گزارش آساپردازش، وب‌سایت HWBOT که در واقع یکی از منابع اصلی تست و بنچمارک سخت‌افزار‌ها است لیست تقریبا کاملی از محصولات خانواده AMD Ryzen Threadripper 2000 را فاش کرده. البته باید اشاره کرد که اطلاعات فاش شده در جدولی که در انتهای مقاله مشاهده می‌کنید هنوز کامل نیست. پایین رده‌ ترین محصول این خانواده با نام Ryzen Threadripper 2950X عرضه خواهد شد که شامل شانزده هسته است اما سرعت آن ۳۰۰ مگاهرتز نسبت به مدل نسل قبلی کمتر است. البته گفته شد که اطلاعات هنوز کامل نیست و نمی‌دانیم که فرکانس XFR این پردازنده در چه بازه‌ای قرار خواهد گرفت.

در این لیست البته Threadripper 2990X بیشتر خودنمایی می‌کند. پردازنده ۳۲ هسته‌ای که توان مصرفی آن ۲۵۰ وات است. این توان مصرفی دلیل محکمی بر ایجاد گرمای بسیار زیاد است. به نظر می‌رسد که خریداران این محصول باید از منبع تغذیه بسیار قدرتمند و البته تهویه مناسبی برخوردار باشند تا بتوانند از نهایت قدرت آن استفاده کنند. در حال حاضر زمان دقیقی برای معرفی رسمی این نسل جدید توسط AMD منتشر نشده و صرفا شایعات و مشخصات مختلفی از آن در سطح اینترنت منتشر می‌شود. بسیاری از منابع مطلع انتظار دارند که AMD Ryzen Threadripper 2000 در ماه آینده به صورت رسمی رونمایی شود.

نوشته های مرتبط

تانوما

۲۸

بهمن
گوناگون

همه چیز درباره تانوما: قیمت و آموزش ثبت‌نام اینترنت فیبرنوری مخابرات با سرعت ۱۰۰Mbps

تانوما

شبکه فیبر نوری منازل، به‌تازگی با حضور معاون اول رئیس جمهور کشورمان یعنی آقای اسحاق جهانگیری معرفی شده است. مخابرات، این سرویس را در حال‌حاضر به صورت محدود در برخی از مناطق کشورمان ارائه می‌دهد و آن‌را “تانوما” – تار نوری مخابرات ایران- نامیده است. اما تانوما چیست و چه جزئیاتی را پیرامون این طرح باید بدانید؟

[…]

۲۷

بهمن
سرور و Mainframe

چرا سرورهای HP پیشنهاد مناسبی هستند؟

چرا سرور های Hp ؟

سرورهای HP پرفروش‌ترین سرورهای جهان هستند. در داخل هر کدام از این سرورها، قطعات اصلی مثل رم DDR4، حافظه و منابع تغذیه وجود دارد. این قطعات برای بهترین کارایی در واحدهای کاری مختلف و با قابلیت اطمینان بالا طراحی شده‌اند.

[…]