پردازنده

لیست پردازنده‌های AMD Ryzen Threadripper 2000 فاش شد

لیست پردازنده‌های AMD Ryzen Threadripper 2000 فاش شد

آساپردازش: فاش شدن اطلاعات محصولات که به زودی عرضه خواهند شد نکته جدیدی نیست و حالا شاهد آن هستیم که لیست و مشخصات پردازنده‌های AMD Ryzen Threadripper 2000 توسط وب‌سایت HWBOT فاش شده است.

به گزارش آساپردازش، وب‌سایت HWBOT که در واقع یکی از منابع اصلی تست و بنچمارک سخت‌افزار‌ها است لیست تقریبا کاملی از محصولات خانواده AMD Ryzen Threadripper 2000 را فاش کرده. البته باید اشاره کرد که اطلاعات فاش شده در جدولی که در انتهای مقاله مشاهده می‌کنید هنوز کامل نیست. پایین رده‌ ترین محصول این خانواده با نام Ryzen Threadripper 2950X عرضه خواهد شد که شامل شانزده هسته است اما سرعت آن 300 مگاهرتز نسبت به مدل نسل قبلی کمتر است. البته گفته شد که اطلاعات هنوز کامل نیست و نمی‌دانیم که فرکانس XFR این پردازنده در چه بازه‌ای قرار خواهد گرفت.

در این لیست البته Threadripper 2990X بیشتر خودنمایی می‌کند. پردازنده 32 هسته‌ای که توان مصرفی آن 250 وات است. این توان مصرفی دلیل محکمی بر ایجاد گرمای بسیار زیاد است. به نظر می‌رسد که خریداران این محصول باید از منبع تغذیه بسیار قدرتمند و البته تهویه مناسبی برخوردار باشند تا بتوانند از نهایت قدرت آن استفاده کنند. در حال حاضر زمان دقیقی برای معرفی رسمی این نسل جدید توسط AMD منتشر نشده و صرفا شایعات و مشخصات مختلفی از آن در سطح اینترنت منتشر می‌شود. بسیاری از منابع مطلع انتظار دارند که AMD Ryzen Threadripper 2000 در ماه آینده به صورت رسمی رونمایی شود.

AMD Ryzen Threadripper 2990X 2970X 2950X specs leak لیست پردازنده‌های AMD Ryzen Threadripper 2000 فاش شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *