سارقان نقاب دار 313 گوشی آیفون X را از کامیون حمل آن به سرقت بردند!

پس از روزها انتظار، بالاخره امروز مرحله عرضه رسمی از گوشی‌های آیفون X آغاز شد و چند ساعتی است که فروش این محصولات در فروشگاه‌های رسمی اپل آغاز شده است. اما طبق گزارشی که امروز در خروجی تعدادی از سایت‌های خبری قرار گرفت؛ گروهی از سارقان توانسته اند 313 نسخه از گوشی‌های آیفون X را در راه ورود به فروشگاه‌های این کمپانی به سرقت ببرند.

با آغاز عرضه رسمی گوشی‌های آیفون X از سوی اپل، در حال حاضر بسیاری از کاربران برای خرید یک نسخه از این گوشی در جلوی فروشگاه‌های این کمپانی صف کشیده‌اند. سایت خبری CNETساعتی پیش گزارش داد که گروهی از سارقان توانسته ‌اند با ورود به کامیون حمل و انتقال گوشی‌های آیفون X به فروشگاه‌های رسمی اپل، چیزی در حدود 313 نسخه از این گوشی‌های هوشمند که ارزشی بالغ بر 370 هزار دلار را داشته است به سرقت ببرند.

در این گزارش اعلام شده که این سرقت تنها در 15 دقیقه و بین ساعت‌های 11:15 تا 11:30 امروز صورت گرفته است و سه سارق نقاب دار با استفاده از یک ون سفید رنگ، ضمن ورود به کامیون‌هایUPS، توانسته اند 313 گوشی آیفون X را بدزدند. این کامیون قصد داشته است این گوشی‌های هوشمند را به فروشگاه رسمی اپل در شهر سانفرانسیسکو آمریکا منتقل کند.

پلیس آمریکا اعلام کرده است که تمامی این گوشی‌های هوشمند دارای یک برگه مشخصات و شماره سریال هستند و نگهبان فروشگاه توانسته است در آخرین لحضات سارقان را مشاهده کند و با گوشی خود یک تصویر از آن‌ها بگیرد. با این وجود این تصویر هنوز از سوی پلیس در اختیار سایت‌های خبری قرار نگرفته است.

به احتمال فراوان این گوشی‌های هوشمند در طی روزهای آینده از طریق سایت eBay و همچنین فروشگاه‌های غیرمجاز به فروش گذاشته خواهند شد و پلیس نیز در ردیابی و کشف ردپای آن‌ها، روزهای کاری سختی را خواهد داشت. عرضه گوشی آیفون X در کشور آمریکا قرار است از فردا آغاز شود.

منبع

نوشته های مرتبط

سرور HPE DL380 Gen10 Plus

04

اردیبهشت
سرور و Mainframe

سرور HPE DL380 Gen10 Plus

سرور HPE DL380 Gen10 Plus

سرور های HPE پرفروش‌ ترین مدل سرور در ایران و کل دنیا هستند، و باز هم HPE جدیدترین سرور خود را با نام HPE DL380 Gen10 PLUS میباشد را معرفی و به بازار دنیا روانه کرد تا بالاترین جایگاه را در میان دیتاسنتر ها کسب نماید .

در سرورهای نسل 10 با داشتن ویژگی‌ها و تکنولوژی‌های به‌روز و جدید در زمینه سخت افزار و نرم افزار، قادر به ارایه کارایی، توسعه پذیری و امنیت در سطح بسیار بالا است و در پردازش‌های سنگین و دیتاسنتر، HPC ، مجازی سازی ، گرافیک و رندرینگ در سطح حرفه‌ای ، شبیه سازی و مدل سازی ، کاربرد دارد. […]

iLO Amplifier Pack

11

بهمن
نرم افزار و سیستم عامل

نرم افزار HPE iLO Amplifier Pack چیست؟

نرم افزار iLO Amplifier Pack یک ابزار مدیریت به روزرسانی است که کاربران سرور اچ پی HPE SERVER GEN8/9/10 را قادر می سازد تا سریعتر به روزرسانی خود را انجام داده و سیستم عامل و بروزرسانی های درایور را به صورت خودکار انجام دهند. […]

ارتباطات شبکه های پخشی و ارتباطات همتا به همتا

10

بهمن
شبکه ، ارتباطات و انتقال اطلاعات

ارتباطات شبکه های پخشی و ارتباطات همتا به همتا

(ارتباطات شبکه های پخشی و ارتباطات همتا به همتا)

در این مقاله سعی می کنیم که توجه خود را از مسایل متفرقه به موضوع اصلی(یعنی همان شبکه های کامپیوتری) معطوف کنیم.هیچ طبقه بندی پذیرفته شده ای که در بر گیرنده تمام انواع شبکه های کامپیوتری باشد وجود ندارد.امروزه دو تکنولوژی انتقال بیش از همه گسترش یافته و فراگیر هستند : […]