پردازنده

زمان عرضه پردازنده‌ هشت هسته‌ای Core i9-9900K فاش شد؟

2g2s6f3ZgmCCReSHGdhqWa 1 زمان عرضه پردازنده‌ هشت هسته‌ای Core i9-9900K فاش شد؟

آساپردازش: تا به این لحظه با توجه به انتشار جزئیات تقریبا کاملی از پردازنده هشت هسته‌ای Core i9-9900K شرکت اینتل هنوز تاریخ عرضه دقیقی از آن را اعلام نکرده است. به نظر برخی از وب‌سایت‌های آسیایی به تعدادی اسلاید دسترسی پیدا کردند که بر اساس آنها اولین پردازنده هشت هسته‌ای اینتل برای سوکت LGA 1151 به زودی عرضه خواهد شد.

به گزارش آساپردازش، بر اساس تصاویر منتشر شده به نظر می‌رسد که اینتل قصل دارد Core i9-9900K را در سه ماهه سوم سال میلادی که هم اکنون در آن حضور داریم به بازار عرضه کنند. پس از آن نیز بر اساس اطلاعات فاش شده آنها Coffee Lake Refresh را در اوایل سال 2019 عرضه خواهند کرد. این اسلاید‌ها و اطلاعات هنوز توسط اینتل مورد تایید قرار نگرفته است. منبع دیگری نیز مدعی شده که اینتل اولین پردازنده هشت هسته‌ای خود را در سه ماهه پایانی سال جاری و در ماه اکتبر عرضه می‌کند.

همانطور که اطلاعات قبلی تایید کرده بود بالاترین مدل پردازنده این خانواده Core i9-9900K خواهد بود که شامل هشت هسته پردازشی و قابلیت HyperThreading است. این پردازنده برای هر تمامی هسته‌های پردازشی از 16 مگابایت حافظه نهان سطح سه استفاده می‌کند که بین آنها مشترک است. فرکانس پایه این پردازنده 3.60 گیگاهرتز است و در زمان بوست حتی به 5.0 گیگاهرتز نیز می‌رسد. البته فرکانس بوست با استفاده از تعداد هسته‌های مختلف متغیر است و می‌توانید اطلاعات کامل را در جدول زیر مشاهده کنید.

54545454 زمان عرضه پردازنده‌ هشت هسته‌ای Core i9-9900K فاش شد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *