خط تولید اینتل به سه قسمت تقسیم خواهد شد

خط تولید اینتل به سه قسمت تقسیم خواهد شد

آساپردازش: در گذشته به مشکلات بسیار زیاد شرکت اینتل در مورد ساخت و ارائه تکنولوژی 10 نانومتری بارها اشاره شده اما حالا به نظر می‌رسد که خط تولید اینتل برای غلبه بر مشکلات به سه قسمت تقسیم خواهد شد.

به گزارش آساپردازش، اینتل قبلا اعلام کرده بود که فناوری 10 نانومتری در ساخت پردازنده‌های این شرکت با مشکل مواجه شده و در بهترین حالت خط تولید اینتل می‌تواند این دست از محصولات در در اواخر سال 2019 به بازار ارائه کند. البته شاید هنوز راهی برای رفع این مشکل وجود داشته باشد و با پیشنهاد جدید این شرکت آنها قصد دارند تا استراتژی خود را تغییر دهند. سهیل احمد، مسئول خط تولید اینتل از سال 2016 که ماه آینده بازنشسته خواهد شد قصد دارد تا تغییرات عمده‌ای را در این بخش به وجود آورد. اینتل به زودی بخش تولید خود را به سه بخش مختلف تقسیم خواهد کرد که توسط افراد مختلف مدیریت خواهند شد. البته در حال حاضر هنوز مشخص نشده که این سه بخش چگونه با یکدیگر همکاری خواهند کرد.

تصمیم برای تقسیم بخش تولید بسیار مهم است اما نکته عجیب در این مورد شاید این باشد که هنوز مشخص نیست که جایگزین Krzanich که در تابستان اینتل را ترک کرده چه کسی خواهد بود. مدیر بخش مالی این شرکت Bob Swan در حال حاضر مدیریت کلی کمپانی را بر عهده دارد و مشخص نیست که مدیر اصلی اینتل چه کسی خواهد بود. سه بخش اصلی که جایگزین فرآیند کلی خط تولید حاضر اینتل خواهند شد به شرخ زیر است:

  • بخش تولید تکنولوژی با مدیریت Mike Mayberry
  • بخش عملیات و تولید با مدیریت Ann Kelleher
  • بخش زنجیره پخش محصولات با مدیریت Randhir Thakur

هر سه بخش زیر نظر Venekata “Murthy” Renduchintala خواهند بود که یکی از مدیران سابق و بالا رده Qualcomm است. امید می‌رود که تقسیم خط تولید اینتل به سه بخش و مدیریت جدید باعث شود تا این شرکت از مشکلات به وجود آمده فاصله گرفته و فرآیند تولید چیپ‌های 10 نانومتری با سرعت بیشتری پیگیری شود.

 

 

 

نوشته های مرتبط

تکنولوژی NVMe چیست؟

27

مرداد
گوناگون

تکنولوژی NVMe چیست؟

تکنولوژی NVMe (Non-Volatile Memory Express) در واقع یک رابط کاربری برای مدیریت دستگاه‌های ذخیره سازی است که برای اتصال دستگاه‌های SSD از آن در اینترپرایز و کامپیوترهای خانگی استفاده می‌شود. این رابط از باس PCIe برای اتصال بهره می‌برد. […]

ارتباطات شبکه های پخشی و ارتباطات همتا به همتا

22

تیر
شبکه ، ارتباطات و انتقال اطلاعات

ارتباطات شبکه های پخشی و ارتباطات همتا به همتا

(ارتباطات شبکه های پخشی و ارتباطات همتا به همتا)

در این مقاله سعی می کنیم که توجه خود را از مسایل متفرقه به موضوع اصلی(یعنی همان شبکه های کامپیوتری) معطوف کنیم.هیچ طبقه بندی پذیرفته شده ای که در بر گیرنده تمام انواع شبکه های کامپیوتری باشد وجود ندارد.امروزه دو تکنولوژی انتقال بیش از همه گسترش یافته و فراگیر هستند : […]