خط تولید اینتل به سه قسمت تقسیم خواهد شد

خط تولید اینتل به سه قسمت تقسیم خواهد شد

آساپردازش: در گذشته به مشکلات بسیار زیاد شرکت اینتل در مورد ساخت و ارائه تکنولوژی ۱۰ نانومتری بارها اشاره شده اما حالا به نظر می‌رسد که خط تولید اینتل برای غلبه بر مشکلات به سه قسمت تقسیم خواهد شد.

به گزارش آساپردازش، اینتل قبلا اعلام کرده بود که فناوری ۱۰ نانومتری در ساخت پردازنده‌های این شرکت با مشکل مواجه شده و در بهترین حالت خط تولید اینتل می‌تواند این دست از محصولات در در اواخر سال ۲۰۱۹ به بازار ارائه کند. البته شاید هنوز راهی برای رفع این مشکل وجود داشته باشد و با پیشنهاد جدید این شرکت آنها قصد دارند تا استراتژی خود را تغییر دهند. سهیل احمد، مسئول خط تولید اینتل از سال ۲۰۱۶ که ماه آینده بازنشسته خواهد شد قصد دارد تا تغییرات عمده‌ای را در این بخش به وجود آورد. اینتل به زودی بخش تولید خود را به سه بخش مختلف تقسیم خواهد کرد که توسط افراد مختلف مدیریت خواهند شد. البته در حال حاضر هنوز مشخص نشده که این سه بخش چگونه با یکدیگر همکاری خواهند کرد.

تصمیم برای تقسیم بخش تولید بسیار مهم است اما نکته عجیب در این مورد شاید این باشد که هنوز مشخص نیست که جایگزین Krzanich که در تابستان اینتل را ترک کرده چه کسی خواهد بود. مدیر بخش مالی این شرکت Bob Swan در حال حاضر مدیریت کلی کمپانی را بر عهده دارد و مشخص نیست که مدیر اصلی اینتل چه کسی خواهد بود. سه بخش اصلی که جایگزین فرآیند کلی خط تولید حاضر اینتل خواهند شد به شرخ زیر است:

  • بخش تولید تکنولوژی با مدیریت Mike Mayberry
  • بخش عملیات و تولید با مدیریت Ann Kelleher
  • بخش زنجیره پخش محصولات با مدیریت Randhir Thakur

هر سه بخش زیر نظر Venekata “Murthy” Renduchintala خواهند بود که یکی از مدیران سابق و بالا رده Qualcomm است. امید می‌رود که تقسیم خط تولید اینتل به سه بخش و مدیریت جدید باعث شود تا این شرکت از مشکلات به وجود آمده فاصله گرفته و فرآیند تولید چیپ‌های ۱۰ نانومتری با سرعت بیشتری پیگیری شود.

 

 

 

نوشته های مرتبط

تانوما

۲۸

بهمن
گوناگون

همه چیز درباره تانوما: قیمت و آموزش ثبت‌نام اینترنت فیبرنوری مخابرات با سرعت ۱۰۰Mbps

تانوما

شبکه فیبر نوری منازل، به‌تازگی با حضور معاون اول رئیس جمهور کشورمان یعنی آقای اسحاق جهانگیری معرفی شده است. مخابرات، این سرویس را در حال‌حاضر به صورت محدود در برخی از مناطق کشورمان ارائه می‌دهد و آن‌را “تانوما” – تار نوری مخابرات ایران- نامیده است. اما تانوما چیست و چه جزئیاتی را پیرامون این طرح باید بدانید؟

[…]

۲۷

بهمن
سرور و Mainframe

چرا سرورهای HP پیشنهاد مناسبی هستند؟

چرا سرور های Hp ؟

سرورهای HP پرفروش‌ترین سرورهای جهان هستند. در داخل هر کدام از این سرورها، قطعات اصلی مثل رم DDR4، حافظه و منابع تغذیه وجود دارد. این قطعات برای بهترین کارایی در واحدهای کاری مختلف و با قابلیت اطمینان بالا طراحی شده‌اند.

[…]