ثبت رکوردی جدید از HP در بازار جهانی کامپیوتر

ثبت رکوردی جدید از HP در بازار جهانی کامپیوتر

آساپردازش: به نظر می‌رسد که شرکت HP موفق شده تا یک رکورد بسیار خوب در بازار جهانی فروش کامپیوتر از خود به جای بگذارد. بر اساس اخبار منتشر شده، این شرکت توانسته ۲۲ درصد از سهم بازار طلایی جهانی کامپیوتر را در سه ماهه اول سال ۲۰۱۸ میلادی به خود اختصاص دهد.

به گزارش آساپردازش، شرکت HP به عنوان یکی از بزرگان در ساخت پرینتر‌های رنگی و سیاه و سفید بین کاربران شناخته می‌شود. همچنین آنها تولید سرور، لپ‌تاپ، تلفن‌های هوشمند و نرم‌افزار‌های مدیریت شبکه را نیز در برنامه‌های خود جای داده‌اند تا امروز به یکی از موفق‌ترین شرکت‌ها تبدیل شوند. یکی از اولین محصولات این شرکت یک نوسان‌ساز بود که در سال ۱۹۳۰ توسط بیل هیولت ساخته شد. محصولی که در زمان خود همه رقبا را شکست داد.

نکته جالب در مورد ثبت رکورد جدید از HP این است که این پیروزی در حالی شکل گرفته است که کتی لسجک در سال ۲۰۱۵ بعد از ۳۵ سال از سمت مدیریت مالی این شرکت کناره‌گیری کرد. در فصل دوم سال مالی HP که منتهی به ماه آپریل است، درآمد این شرکت با رشد ۱۴.۵ درصدی به رقمی معادل ۸.۷۶ میلیارد دلار رسید که کمی بیشتر از رقم پیش‌بینی شده ۸.۲۸ میلیارد دلار است. بدین‌ ترتیب آنها توانستند با کسب ۲۲.۶ درصد از سهم جهانی بازار کامپیوتر، با قدرت در صدر جدول قرار بگیرند. باید دید که در آینده این رشد به خصوص در بخش بازار سرور به چه شکلی دنبال خواهد شد.

نوشته های مرتبط

تانوما

۲۸

بهمن
گوناگون

همه چیز درباره تانوما: قیمت و آموزش ثبت‌نام اینترنت فیبرنوری مخابرات با سرعت ۱۰۰Mbps

تانوما

شبکه فیبر نوری منازل، به‌تازگی با حضور معاون اول رئیس جمهور کشورمان یعنی آقای اسحاق جهانگیری معرفی شده است. مخابرات، این سرویس را در حال‌حاضر به صورت محدود در برخی از مناطق کشورمان ارائه می‌دهد و آن‌را “تانوما” – تار نوری مخابرات ایران- نامیده است. اما تانوما چیست و چه جزئیاتی را پیرامون این طرح باید بدانید؟

[…]

۲۷

بهمن
سرور و Mainframe

چرا سرورهای HP پیشنهاد مناسبی هستند؟

چرا سرور های Hp ؟

سرورهای HP پرفروش‌ترین سرورهای جهان هستند. در داخل هر کدام از این سرورها، قطعات اصلی مثل رم DDR4، حافظه و منابع تغذیه وجود دارد. این قطعات برای بهترین کارایی در واحدهای کاری مختلف و با قابلیت اطمینان بالا طراحی شده‌اند.

[…]