تولید پردازنده‌های Kaby Lake-X متوقف خواهد شد

تولید پردازنده‌های Kaby Lake-X متوقف خواهد شد

آساپردازش: شرکت اینتل به تازگی اعلام کرده که قصد دارد تولید پردازنده های Kaby Lake-X را متوقف کند. این چیپ در تولید پلتفرم X399 برای کامپیوتر‌های قدرتمند مد نظر گرفته نشده و به همین منظور توقف تولید آن نیز چندان دور از ذهن نبود. شرکت‌هایی که قصد خرید پردازنده‌های این خانواده مثل Core i5 و Core i7 با سوکت LGA2066 می‌توانند تا سال آینده این پردازنده‌ها را دریافت کنند اما سفارش خرید باید تا قبل از پایان ماه نوامبر سال جاری میلادی ثبت شود.

به گزارش آساپردازش، اینتل پردازنده‌های Core i5-7640X و Core i7-7740X را از رده خارج می‌کند و همانطور که اعلام شد تنها تا پایان ماه نوامبر سال ۲۰۱۸ می‌توان نسبت به خرید آنها اقدام کرد. آخرین محموله از این پردازنده ها تا پایان ماه می ۲۰۱۹ به شرکت‌ها ارائه خواهد شد. اینتل این دو پردازنده را در اواسط سال ۲۰۱۷ معرفی کرد. این دو مدل، پردازنده‌های بسیار عالی برای افرادی که به عملکرد فوق‌العاده و اوورکلاک علاقه داشتند محسوب می‌شد. انتقادات زیادی در مورد عرضه این محصولات به اینتل وارد شده بود و بعد از معرفی Coffee Lake در ماه اکتبر گذشته همراه با شش هسته مرکزی، پردازنده‌های Kaby Lake-X کمتر مورد توجه قرار گرفتند و خارج شدن آنها از مدار تولید تصمیم درستی به نظر می‌رسد.

 

نوشته های مرتبط

تانوما

۲۸

بهمن
گوناگون

همه چیز درباره تانوما: قیمت و آموزش ثبت‌نام اینترنت فیبرنوری مخابرات با سرعت ۱۰۰Mbps

تانوما

شبکه فیبر نوری منازل، به‌تازگی با حضور معاون اول رئیس جمهور کشورمان یعنی آقای اسحاق جهانگیری معرفی شده است. مخابرات، این سرویس را در حال‌حاضر به صورت محدود در برخی از مناطق کشورمان ارائه می‌دهد و آن‌را “تانوما” – تار نوری مخابرات ایران- نامیده است. اما تانوما چیست و چه جزئیاتی را پیرامون این طرح باید بدانید؟

[…]

۲۷

بهمن
سرور و Mainframe

چرا سرورهای HP پیشنهاد مناسبی هستند؟

چرا سرور های Hp ؟

سرورهای HP پرفروش‌ترین سرورهای جهان هستند. در داخل هر کدام از این سرورها، قطعات اصلی مثل رم DDR4، حافظه و منابع تغذیه وجود دارد. این قطعات برای بهترین کارایی در واحدهای کاری مختلف و با قابلیت اطمینان بالا طراحی شده‌اند.

[…]