اینستاگرام قابلیت جدید «استاپ موشن» را به صورت آزمایشی منتشر کرد

اینستاگرام چند روز پیش قابلیت های جالب «سوپر زوم» و لایو مشترک را معرفی کرده بود و حالا یک ابزار جالب دیگر را به صورت آزمایشی برای برخی کاربران منتشر کرده است.

این قابلیت جدید که «استاپ موشن» نام دارد به کاربر امکان می دهد چندین تصویر را پشت سرهم ثبت کرده و در قالب یک GIF در استوری آپلود کند.

گفتنی است امکان ویرایش این تصاویر وجود ندارد و پس از ثبت آنها با کلیک بر روی گزینه (Done) می توان فایل GIF را با مخاطبان به اشتراک گذاشت.

.

.

انتشار جهانی استاپ موشن مثل تمام قابلیت های دیگر به موفقیت آن در بخش آزمایشی بستگی دارد و اگر در این قسمت بازخوردهای مثبتی را دریافت نکند، به احتمال قریب به یقین در دسترس دیگر کاربران قرار نخواهد گرفت.

اینستاگرام علاوه بر معرفی استاپ موشن نحوه نمایش استوری های دنبال شوندگان را نیز تغییر داده است. در نسخه های فعلی استوری ها به نوار افقی بالای اپلیکیشن محدود شده اند، اما در نسخه جدید که فعلا برای برخی کاربران iOS منتشر شده، در قالب تصاویر بزرگتری نمایش داده می شوند.

گفتنی است روزانه نزدیک به 250 میلیون کاربر از بخش استوری اینستاگرام استفاده می کنند و همین  مساله باعث شده این کمپانی با معرفی ابزارهای جدیدی از قبیل «بومرنگ»، نظر سنجی، سوپر زوم و لایو مشترک به دنبال افزایش کارایی و جذب کاربران بیشتر باشد.

نوشته های مرتبط

سرور HPE DL380 Gen10 Plus

04

اردیبهشت
سرور و Mainframe

سرور HPE DL380 Gen10 Plus

سرور HPE DL380 Gen10 Plus

سرور های HPE پرفروش‌ ترین مدل سرور در ایران و کل دنیا هستند، و باز هم HPE جدیدترین سرور خود را با نام HPE DL380 Gen10 PLUS میباشد را معرفی و به بازار دنیا روانه کرد تا بالاترین جایگاه را در میان دیتاسنتر ها کسب نماید .

در سرورهای نسل 10 با داشتن ویژگی‌ها و تکنولوژی‌های به‌روز و جدید در زمینه سخت افزار و نرم افزار، قادر به ارایه کارایی، توسعه پذیری و امنیت در سطح بسیار بالا است و در پردازش‌های سنگین و دیتاسنتر، HPC ، مجازی سازی ، گرافیک و رندرینگ در سطح حرفه‌ای ، شبیه سازی و مدل سازی ، کاربرد دارد. […]

iLO Amplifier Pack

11

بهمن
نرم افزار و سیستم عامل

نرم افزار HPE iLO Amplifier Pack چیست؟

نرم افزار iLO Amplifier Pack یک ابزار مدیریت به روزرسانی است که کاربران سرور اچ پی HPE SERVER GEN8/9/10 را قادر می سازد تا سریعتر به روزرسانی خود را انجام داده و سیستم عامل و بروزرسانی های درایور را به صورت خودکار انجام دهند. […]

ارتباطات شبکه های پخشی و ارتباطات همتا به همتا

10

بهمن
شبکه ، ارتباطات و انتقال اطلاعات

ارتباطات شبکه های پخشی و ارتباطات همتا به همتا

(ارتباطات شبکه های پخشی و ارتباطات همتا به همتا)

در این مقاله سعی می کنیم که توجه خود را از مسایل متفرقه به موضوع اصلی(یعنی همان شبکه های کامپیوتری) معطوف کنیم.هیچ طبقه بندی پذیرفته شده ای که در بر گیرنده تمام انواع شبکه های کامپیوتری باشد وجود ندارد.امروزه دو تکنولوژی انتقال بیش از همه گسترش یافته و فراگیر هستند : […]