اولین بنچمارک Core i7-9700K منتشر شد

اولین بنچمارک Core i7-9700K منتشر شد

آساپردازش: اگر به یاد داشته باشید اینتل چند ماه گذشته نسل نهم پردازنده Core i7 را معرفی کرده بود که با استفاده مادربرد‌های دارای چیپست سری ۳۰۰ به فعالیت می‌پردازد. به تازگی پردازنده Core i7-9700K با استفاده از مادربرد Z370 مورد آزمایش قرار گرفته است.

به گزارش آساپردازش، این آزمایش توسط Geekbench انجام شده است که تفاوت پردازنده Core i7-9700K را به خوبی نمایش می‌دهد. در هر صورت این آزمایش هنوز به صورت دقیق نتایج را نشان نمی‌دهد چون مادربرد Z390 مورد استفاده قرار نگرفته است. این پردازنده توانسته در آزمایش تک هسته‌ای Geekbench امتیاز ۶۲۹۷ را کسب کند که به شکل قابل توجهی نسبت به Core i7-8700K بیشتر است. پردازنده ۸۷۰۰K به صورت میانگین در این تست امتیاز ۶۰۰۰ را کسب می‌کند.

البته نقطه قوت ۹۷۰۰K در پردازش یک هسته‌ای نیست بلکه در آزمایش چند هسته همراه با چند رشته جایی است که این محصول می‌تواند قدرت کامل خود را نمایان کند. این محصول توانسته امتیاز ۳۰۱۵۲ را کسب کند که نسبت به ۸۷۰۰K رشد حدود ۱۲ درصدی را نمایش می‌دهد. این پردازنده حتی از AMD Ryzen 2700X بیش از ۵ درصد بهتر عمل می‌کند. البته باید اشاره کنیم در حالی که ۹۷۰۰K یک پردازنده سطح بالا است اما مدل پرچم دار نسل نهم اینتل در واقع i9-9900K خواهد بود که هنوز مورد آزمایش دقیق قرار نگرفته است.

 

نوشته های مرتبط

تانوما

۲۸

بهمن
گوناگون

همه چیز درباره تانوما: قیمت و آموزش ثبت‌نام اینترنت فیبرنوری مخابرات با سرعت ۱۰۰Mbps

تانوما

شبکه فیبر نوری منازل، به‌تازگی با حضور معاون اول رئیس جمهور کشورمان یعنی آقای اسحاق جهانگیری معرفی شده است. مخابرات، این سرویس را در حال‌حاضر به صورت محدود در برخی از مناطق کشورمان ارائه می‌دهد و آن‌را “تانوما” – تار نوری مخابرات ایران- نامیده است. اما تانوما چیست و چه جزئیاتی را پیرامون این طرح باید بدانید؟

[…]

۲۷

بهمن
سرور و Mainframe

چرا سرورهای HP پیشنهاد مناسبی هستند؟

چرا سرور های Hp ؟

سرورهای HP پرفروش‌ترین سرورهای جهان هستند. در داخل هر کدام از این سرورها، قطعات اصلی مثل رم DDR4، حافظه و منابع تغذیه وجود دارد. این قطعات برای بهترین کارایی در واحدهای کاری مختلف و با قابلیت اطمینان بالا طراحی شده‌اند.

[…]