اولین بنچمارک Core i7-9700K منتشر شد

اولین بنچمارک Core i7-9700K منتشر شد

آساپردازش: اگر به یاد داشته باشید اینتل چند ماه گذشته نسل نهم پردازنده Core i7 را معرفی کرده بود که با استفاده مادربرد‌های دارای چیپست سری ۳۰۰ به فعالیت می‌پردازد. به تازگی پردازنده Core i7-9700K با استفاده از مادربرد Z370 مورد آزمایش قرار گرفته است.

به گزارش آساپردازش، این آزمایش توسط Geekbench انجام شده است که تفاوت پردازنده Core i7-9700K را به خوبی نمایش می‌دهد. در هر صورت این آزمایش هنوز به صورت دقیق نتایج را نشان نمی‌دهد چون مادربرد Z390 مورد استفاده قرار نگرفته است. این پردازنده توانسته در آزمایش تک هسته‌ای Geekbench امتیاز ۶۲۹۷ را کسب کند که به شکل قابل توجهی نسبت به Core i7-8700K بیشتر است. پردازنده ۸۷۰۰K به صورت میانگین در این تست امتیاز ۶۰۰۰ را کسب می‌کند.

البته نقطه قوت ۹۷۰۰K در پردازش یک هسته‌ای نیست بلکه در آزمایش چند هسته همراه با چند رشته جایی است که این محصول می‌تواند قدرت کامل خود را نمایان کند. این محصول توانسته امتیاز ۳۰۱۵۲ را کسب کند که نسبت به ۸۷۰۰K رشد حدود ۱۲ درصدی را نمایش می‌دهد. این پردازنده حتی از AMD Ryzen 2700X بیش از ۵ درصد بهتر عمل می‌کند. البته باید اشاره کنیم در حالی که ۹۷۰۰K یک پردازنده سطح بالا است اما مدل پرچم دار نسل نهم اینتل در واقع i9-9900K خواهد بود که هنوز مورد آزمایش دقیق قرار نگرفته است.

 

نوشته های مرتبط

ارتباطات شبکه های پخشی و ارتباطات همتا به همتا

۲۲

تیر
شبکه ، ارتباطات و انتقال اطلاعات

ارتباطات شبکه های پخشی و ارتباطات همتا به همتا

(ارتباطات شبکه های پخشی و ارتباطات همتا به همتا)

در این مقاله سعی می کنیم که توجه خود را از مسایل متفرقه به موضوع اصلی(یعنی همان شبکه های کامپیوتری) معطوف کنیم.هیچ طبقه بندی پذیرفته شده ای که در بر گیرنده تمام انواع شبکه های کامپیوتری باشد وجود ندارد.امروزه دو تکنولوژی انتقال بیش از همه گسترش یافته و فراگیر هستند : […]

۲۱

تیر
سرور و Mainframe

آشنایی با سرور HP نسل جدید HP – G10

آشنایی با سرور HP نسل جدید HP – G10

بسیاری از سازمان ها به دنبال یک سرور HP بسیار کارآمدی هستند که به راحتی بتوانند برای پایگاه داده ، استوریج و برنامه های گرافیکی حجیم مورد استفاده قرار دهند. […]