اولین بنچمارک از پردازنده گرافیکی هفت نانومتری AMD Vega 20 فاش شد

آساپردازش: تنها چند روز پیش بود که بر اساس گزارشی مشخص شد که شرکت AMD مشغول به ساخت پردازنده گرافیکی هفت نانومتری AMD Vega 20 در آزمایشگاه است و حالا به نظر می‌رسد که نتایج اولین تست در آزمایشگاه روی این محصول فاش شده.

به گزارش آساپردازش، اطلاعات مربوط به AMD Vega 20 در پایگاه داده ۳DMark منتشر شده و اگر این بنچمارک درست باشد باید منتظر یک غول جدید در دنیای پردازنده‌های گرافیکی باشیم. این اطلاعات توسط چندین منبع مختلف به خصوص در ۳DMark ۲۰۱۱ منتشر شده است. در همه تصاویر منتشر شده از این پردازنده گرافیکی به عنوان پردازنده “ناشناخته” AMD همراه با ۳۲ گیگابایت رم از نوع HBM2 یاد شده. نکته بسیار عجیب سرعت ۱.۲۵ گیگاهرتزی است که تا به امروز چنین سرعتی برای حافظه HBM مشاهده نشده. شما می‌توانید تصویر مربوط به این بچمارک را که جزئیات بیشتری از مشخصات سخت‌افزاری این پردازنده را فاش می‌کند در قسمت زیر مشاهده کنید. در حال حاضر مشخص نیست که AMD Vega 20 در چه بازه زمانی در سال جاری میلادی به بازار عرضه شود.

در انتها نیز می‌توانید با توجه به جدول زیر تفاوت پردازنده‌های گرافیکی Polaris 10، Vega 10 و Vega 20 را ملاحظه کنید:

نوشته های مرتبط

تانوما

۲۸

بهمن
گوناگون

همه چیز درباره تانوما: قیمت و آموزش ثبت‌نام اینترنت فیبرنوری مخابرات با سرعت ۱۰۰Mbps

تانوما

شبکه فیبر نوری منازل، به‌تازگی با حضور معاون اول رئیس جمهور کشورمان یعنی آقای اسحاق جهانگیری معرفی شده است. مخابرات، این سرویس را در حال‌حاضر به صورت محدود در برخی از مناطق کشورمان ارائه می‌دهد و آن‌را “تانوما” – تار نوری مخابرات ایران- نامیده است. اما تانوما چیست و چه جزئیاتی را پیرامون این طرح باید بدانید؟

[…]

۲۷

بهمن
سرور و Mainframe

چرا سرورهای HP پیشنهاد مناسبی هستند؟

چرا سرور های Hp ؟

سرورهای HP پرفروش‌ترین سرورهای جهان هستند. در داخل هر کدام از این سرورها، قطعات اصلی مثل رم DDR4، حافظه و منابع تغذیه وجود دارد. این قطعات برای بهترین کارایی در واحدهای کاری مختلف و با قابلیت اطمینان بالا طراحی شده‌اند.

[…]