اضافه شدن یک ایرانی به تیم مدیریت شرکت AMD

اضافه شدن یک ایرانی به تیم مدیریت شرکت AMD

آساپردازش: به تازگی تغییراتی عمده در تیم مدیریت شرکت AMD به وجود آمده و آنها در چند روز گذشته اعلام کردند که آقای Jim Anderson که قبلا به عنوان معاون مدیریت، مدیر بخش‌بازاریابی و ساخته پردازنده‌ها فعالیت داشته از این شرکت جدا شده و یک مهندس ایرانی با نام سعید مشکلانی جای او را پر خواهد کرد.

به گزارش آساپردازش، Jim Anderson در سه سال گذشته مسئولیت‌های اشاره را شده را که حالا بر عهده سعید مشکلانی است را بر عهده گرفته بود. حالا به عنوان فرد دوم، سعید مشکلانی باید به صورت مستقیم به خانم Lisa Su مدیرعامل شرکت AMD گزارش بدهد. در مورد سعید مشکلانی باید گفت که او در سال ۲۰۱۲ به شرکت AMD پیوست و در بخش‌های مهم مهندسی و نظارتی به فعالیت خود ادامه داده است. تیم مدیریتی شرکت AMD در چند مدت گذشته دچار تغییرات زیادی شده است و تا به امروز سه مدیر ارشد این شرکت را به مقاصد جدید ترک کردند و اکثر آنها نیز شرکت رقیب اینتل را به عنوان مقصد خود انتخاب کردند.

تغییرات در تیم مدیریتی AMD به این معنی خواهد بود که در چند سال آینده تصویری کاملا متفاوت با چیزی که حالا در بازار از آنها وجود دارد را مشاهده خواهیم کرد. البته نباید فراموش کنیم که اضافه شدن یک ایرانی به عنوان مدیر ارشد شرکت پیشتازی مثل AMD در فناوری ساخت و عرضه پردازنده‌ها و چیپ‌های گرافیکی نیز افتخاری بسیار بزرگ است.

نوشته های مرتبط

تانوما

۲۸

بهمن
گوناگون

همه چیز درباره تانوما: قیمت و آموزش ثبت‌نام اینترنت فیبرنوری مخابرات با سرعت ۱۰۰Mbps

تانوما

شبکه فیبر نوری منازل، به‌تازگی با حضور معاون اول رئیس جمهور کشورمان یعنی آقای اسحاق جهانگیری معرفی شده است. مخابرات، این سرویس را در حال‌حاضر به صورت محدود در برخی از مناطق کشورمان ارائه می‌دهد و آن‌را “تانوما” – تار نوری مخابرات ایران- نامیده است. اما تانوما چیست و چه جزئیاتی را پیرامون این طرح باید بدانید؟

[…]

۲۷

بهمن
سرور و Mainframe

چرا سرورهای HP پیشنهاد مناسبی هستند؟

چرا سرور های Hp ؟

سرورهای HP پرفروش‌ترین سرورهای جهان هستند. در داخل هر کدام از این سرورها، قطعات اصلی مثل رم DDR4، حافظه و منابع تغذیه وجود دارد. این قطعات برای بهترین کارایی در واحدهای کاری مختلف و با قابلیت اطمینان بالا طراحی شده‌اند.

[…]