ارتقاء رایگان ویندوز ۱۰ به زودی پایان خواهد یافت!

اگر هنوز سیستم عامل خود را به ویندوز ۱۰ ارتقاء نداده اید و کاربر ویندوز ۷ یا ۸ هستید، لازم است بگوییم که ارتقاء رایگان ویندوز ۱۰ به زودی پایان خواهد یافت، پس فرصت را از دست ندهید. بیش از یک سال از ارائه ی ویندوز ۱۰ رایگان به کاربران ویندوز ۷ و ۸ میگذرد و ارائه ی این ارتقاء از ژوئیه سال گذشته تا ۳۱ دسامبر ۲۰۱۷ بوده است، در نتیجه اکنون مهلت زیادی برای بهره گیری از این ارتقاء رایگان نخواهد بود.
لازم به ذکر است که مایکروسافت، دسترسی به این آپدیت ویندوز ۱۰ را در ماه جولای سال گذشته به پایان رساند. اما این شرکت برای افرادی که از ویژگی ها و ابزار های accessibility مانند Braille screens، screen readers  و سایر ابزارهای کمکی استفاده میکنند، استثنائی قائل شده است و هدفش این بوده که به کاربران فرصتی دهد تا از ویژگی ها و قابلیت هایی که به تازگی اضافه میشوند، استفاده کنند.

این بدان معنا است که هر کاربر ویندوز ۷ یا ۸.۱ می تواند با فعال کردن ویژگی ها و ابزار های accessibility، بدون هیچ مشکلی از ارتقا رایگان استفاده نماید. کاربرانی که هنوز اقدامی در زمینه ی ارتقاء سیستم عامل خود نکرده اند، تا دو ماه دیگر زمان دارند تا تصمیم خود را نسبت به ارتقاء ویندوز ۱۰ بگیرند. همانطور که اعلام شد، بعد از ۳۱ دسامبر، این سرویس قطع خواهد شد و هیچ کاربری قادر به دریافت و استفاده از آن نخواهد بود. به طور کلی این آخرین تلاش مایکروسافت برای جلب کاربران به ویندوز ۱۰ است و این در حالی است که تعداد زیادی از کاربران ویندوز، از ارتقا سیستم عامل خود خود داری میکنند و حاضر به تغییر سیستم عامل خود نیستند.

منبع

نوشته های مرتبط

تانوما

۲۸

بهمن
گوناگون

همه چیز درباره تانوما: قیمت و آموزش ثبت‌نام اینترنت فیبرنوری مخابرات با سرعت ۱۰۰Mbps

تانوما

شبکه فیبر نوری منازل، به‌تازگی با حضور معاون اول رئیس جمهور کشورمان یعنی آقای اسحاق جهانگیری معرفی شده است. مخابرات، این سرویس را در حال‌حاضر به صورت محدود در برخی از مناطق کشورمان ارائه می‌دهد و آن‌را “تانوما” – تار نوری مخابرات ایران- نامیده است. اما تانوما چیست و چه جزئیاتی را پیرامون این طرح باید بدانید؟

[…]

۲۷

بهمن
سرور و Mainframe

چرا سرورهای HP پیشنهاد مناسبی هستند؟

چرا سرور های Hp ؟

سرورهای HP پرفروش‌ترین سرورهای جهان هستند. در داخل هر کدام از این سرورها، قطعات اصلی مثل رم DDR4، حافظه و منابع تغذیه وجود دارد. این قطعات برای بهترین کارایی در واحدهای کاری مختلف و با قابلیت اطمینان بالا طراحی شده‌اند.

[…]